Spikerlik Kursu

Hakan Öztürk İle Spikerlik Eğitimi

Hakan Öztürk ile spikerlik eğitimleri

Hakan Öztürk ile Spikerlik Eğitimleri

Profesyonel anlamda spiker yetiştirmek için verdiği eğitimlerde sektörde bir marka olan Hakan Öztürk, şimdilerde  Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu olarak 2013 Yılında kurduğu MEDYA VE İLETİŞİM KOÇLUĞU STÜDYO’sunda spiker ve sunucu adaylarını çalıştırmaya devam ediyor.

Medya Koçu Hakan Öztürk ;  kişilere özel çıkardığı programlarla nokta atışı diyebileceğimiz bir program doğrultusunda kişilerin eksiklerini tamamlayabilecekleri pratik ağırlıklı çalışmalara imza atıyor. Aynı zaman da Öztürk, Medya Koçluğu Stüdyosu’nda ücretsiz danışmanlık da vermektedir.

Spikerlik kurslarında verilen standart grup eğitimlerinin dezavantajını ortadan kaldıran Medya Koçluğu Sistemi ile adaylar canlı yayın tecrübesi yaşayarak farklı kameraların kullanıldığı stüdyolarda haber ve program sunma şansı yakalıyor. Mesleğin püf noktalarını ayrıntıları ile öğreniyor.

Medya alanında kariyer yapmak isteyen ve  halen görevli kişilere Medya Koçluğu yapan Hakan Öztürk, öğrencilerine istihdam alanında da yardımcı olmaktadır.

Spikerlik kursu,spikerlik eğitimi, etkili iletişim ve daha pek çok alanda size danışmanlık yapan Medya Koçu Hakan Öztürk ile mutlaka irtibata geçin. Hayallerinizi ertelemeyin…

İletişim: 0216 700 24 19 – 0505 716 23 88 

No comments

Bir cevap yazın