Spikerlik Kursu

SPİKERLİK BAŞVURUSU

Medya ve İletisim Spikerlik kursu

Medya ve İletisim Spikerlik kursu

Son zamanlarda ulusal ve yerel kanalların yanı sıra, internet kanallarının yaygınlaşması ile birlikte spiker ve sunucu arayışları da artmaka.

Spikerlik, bir çok yeteneği içinde barındıran ve kişinin sürekli kendini geliştirmesini gerektiren bir meslektir. Günümüzde spiker demek artık sadece ekran vitrini demek değildir. Kişinin yeteneği,bilgi birikimi ve ekran hakimiyeti dış görünüşün önüne geçmektedir.

Spiker olmak isteyen bir kişi, eğer doğru bir kurumdan tam ve donanımlı mesleki eğitim alır, özellikle teknik anlamda pratik yapıp ve iyi bir kurumda staj yapar ise; rakiplerinden bir adım önde olarak sektöre adım atar.

Spikerlik eğitimlerinde uyguladığı farklı metodlarla ilk sırada yer alan Medya Koçu Hakan Öztürk  Her ay belli sayıda öğrenciye koçluk yapıyor. Genelde bireysel çalışmaların önemini vurgulayan Hakan Öztürk. Grup halinde verilen eğitimlerde verim düşüklüğü olduğunu ifade ediyor. Yeterli birikime  sahip olan kişi spikerlik başvurusunu da gönül rahatlığı ile yapabiliyor.

Gerçek televizyon kanallarında staj yapma ve Hakan Öztürk’ün kendi özel televizyonunda internet üzerinden canlı yayın yapabilme gibi bir çok yeniliği öğrencilerine sunan Hakan Öztürk ile görüşmek için 0216 700 24 19 veya doğrudan 0505 716 23 88 den ulaşabilirsiniz.

Spikerlik kursu hakkında detaylı bilgi almak için. www.medyakocu.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Spikerlik başvuruları için TRT’nin sınavlarını ya da diğer tv kanallarının mülakatlarını internetten takip edebilirsiniz.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

http://www.medyakocu.com

Telefonlar: 05057162388 / 02167002419

No comments

Bir cevap yazın