Spikerlik Kursu

Haber Spikeri Olmak İstiyorum !!!

Haber Spiker Adayı Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu

Haber Spiker Adayı Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu

Herkes Haber spikeri olmak isteyebilir.  İyi bir ses tonu ya da düzgün bir diksiyon sizin bu mesleğe yönlenmenize yardımcı olabilir. Ancak bunlar spikerlik için yeterli kriterler değildir. Spiker okuyucu değildir. Spikerlik kavramı artık günümüzde çok değişmiştir. Başarılı bir spiker olmak için en azından haberin bir ucundan tutmanız gerekir. İşin mutfağından başlamalısınız. Öncelikle iyi bir dinleyici ve takipçi olmalısınız. Haber yazma tekniklerini bilmeli, gündemi sürekli takip etmelisiniz. yayın sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Yukarıda saydığımız bu konularda kendinizi geliştirebileceğiniz farklı ve Türkiye’de bir ilk olan sistemi size önerebiliriz.

Spikerlik kurslarının başarılı ve bir numaralı ismi Hakan Öztürk, şimdilerde  Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda Medya Danışmanlığı ve Medya Koçluğu yapmaktadır. Grup eğitimleri yerine artık öğrencilerine bireysel danışmanlık yaparak, tecrübesini bire bir çalışmalarla onlara aktaran Öztürk, adayları sektöre hazırlarken, onların yol arkadaşı olmaktadır.

Siz de bu yolda bir danışmana ve medya koçuna ihtiyaç duyarsanız Hakan Öztürk’ün engin tecrübesinden ve ücretsiz danışmanlığından mutlaka faydalanın.

www.medyakocu.com

Tel:0216 700 24 19

      0505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın