Spikerlik Kursu

Spikerler Ne Kadar Ücret Alıyor?

Günümüzde tecrübeli bir spikerin aldığı ücret, asgari ücretin yaklaşık 5-6  katı olabilmektedir.

Medya Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Öğrencileri

Medya Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Öğrencilerinin Televizyon Deneyimi

Spiker  maaşları; çalışma sürelerine, tecrübelerine ve başarılarına göre farklılık gösterebilir. TRT ‘ de çalışan spikerler, hizmet sürelerine göre değişen ücretler almaktadırlar. Özel radyo ve televizyonlarda ise ücretler, karşılıklı anlaşmayla, tecrübeye ve başarıya göre belirlenir.

Spikerlere, çalıştıkları yayın kuruluşları aynı zamanda kariyer yapma imkanı da sunmaktadır. Mesleğinde başarılı  ve tecrübeli olan kişiler, idari kadroya geçebilmektedirler.

Spiker ve sunucu olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği  Türkiye’nin en ünlü iki Spikerlik kursunun  kurucusu olan Hakan ÖZTÜRK, bu kurumları devrettikten sonra adaylara daha üst düzeyde eğitim verebilmek, mesleğin tüm inceliklerini öğretebilmek için İstanbul Kadıköy’deki yerinde  Medya Koçluğu yapmaktadır.

Spiker adayları ile tek tek ilgilenen,kişiye özel yön haritası çizen Öztürk, “Medya Koçluğu Stüdyosu‘”nda öğrencilerine canlı yayın tecrübesi de yaşatıyor.

Medya sektöründe kalıcı ve başarılı olabilmek, alınan eğitimle doğru orantılıdır.  Doğru ve kapsamlı bir eğitim almak için adresiniz, Medya Koçu Hakan Öztürk olmalı.

Ücretsiz danışmanlık ve randevu almak için 0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

www.medyakocu.com

No comments

Bir cevap yazın