Spikerlik Kursu

Bir Spikerlik Kursu Nasıl Eğitim Vermelidir?

Bir Spikerlik Kursu Nasıl Eğitim Vermelidir?

Spikerlik kurslarında verdiği eğitimlerle sektörde fark yaratan Hakan Öztürk, şu sıralar Türkiyede bir ilk olanMedya Koçluğu Sistemi’ni hayata geçirdi. Spikerlikmesleğine gönül vermiş kişilere Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda danışmanlık ve Medya Koçluğu yapmaktadır. Yetiştirdiği yüzlerce öğrencisinin istihdamını bizzat sağlayan Öztürk,medyanın farklı alanlarında çalışan kişilere de kariyer planlaması yapmaktadır.

Spikerlik kurslarında grup halde verilen eğitimlerin aksine bire bir çalışmalarla adayları sektöre hazırlayan Hakan Öztürk, nokta atışı yaparak kişilerin  eksiklerini tamamlayan yol arkadaşıdır. İlk görüşmeden iş başvurusuna kadar yol haritanızı çizen Medya Koçu, zamandan ve paradan tasarruf etmeniz için büyük bir şans.

Spikerliğin tüm inceliklerini öğrenebileceğiniz, pratik yaparak kendinizi geliştirebileceğiniz Medya Ve İletşim Koçluğu Stüdyosu’nu incelemeden karar vermeyin.

kocluk resim

reklamspikerlik kursu hakan öztürk

 

 

 

Spikerlik ve Spikerlik Kursları ile ilgili yabancı kaynaklardan alınan yazılar :

What Happens In the Motivational Speaker Certificate Course

The Motivational Speaker Certificate Course is an online learning program with suggested readings from the textbook (FabJob Guide to Become a Motivational Speaker). This course is self directed, which means you may study and complete assignments at times that are most convenient for you from the comfort of your own home.
This part-time Motivational Speaker Certificate Course has a recommended completion date of 6 weeks from the start of the program, however, you may choose to complete the course in as little as weeks or as long as 12 weeks, depending on your schedule.
The Motivational Speaker Certificate Course has been created to allow you to complete it without any teaching assistance. However, if you have questions or need assistance, you can receive from a Faculty Member throughout the 6 weeks of the course. Your Faculty Member is a valuable resource person who can provide you with personal teaching assistance to you succeed in the course and advice to you succeed in the career.

 

Google tarafından otomatik olarak çevrilmiştir.

 

Ne Motivasyon Spikerlik Sertifika Kursu olarak Olur

Motivasyon Spikerlik Sertifika Kursu (bir Motivasyon Hoparlör olmak üzere FabJob Kılavuzu) kitaptan önerilen okuma ile bir online öğrenme programıdır. Bu ders, kendini sizin çalışma ve kendi evinizin konforunda sizin için en uygun olan zamanlarda tam atamaları anlamına gelir ki, yönlendirilir.
Bu part-time Motivasyon Spikerlik Sertifika Kursu programının başından itibaren 6 hafta önerilen tamamlanma tarihi olan, ancak, sizin programa bağlı olarak hafta kadar az ya da uzun 12 hafta gibi ders tamamlamak için seçebilirsiniz.
Motivasyon Spikerlik Sertifika Kursu herhangi öğretim yardımı olmadan tamamlamak için izin oluşturulmuştur. Sorularınız varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa Ancak, elbette 6 hafta boyunca Öğretim Üyesi den alabilirsiniz. Sizin Öğretim Üyesi Eğer kariyer başarılı olmak için tabii ve tavsiyeler başarılı kişisel öğretim yardımı ile size sağlayabilir değerli bir kaynaktır kişidir.

No comments

Bir cevap yazın