Spikerlik Kursu

Haber Spikeri Olmak İsteyenler Nereye Başvurmalı?

Medya Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Sunuculuk

Medya Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Sunuculuk

Haber spikeri,sunuculuk bir çok kişinin yapmak istediği meslekler içinde ilk sırada yer almaktadır. Ancak talebin fazla olduğu bu meslekte kalıcı ve başarılı olabilmek için birden fazla alanda yetkinliğe sahip olunması gerekmektedir. Zira bu alanda rakiplerin çok fazla olacağı unutulmamalıdır. Spikerlik mesleğine adım atarken alacağınız kapsamlı ve doğru bir eğitim ise bu yolda atacağınız çok önemli bir adımdır.İşin mutfağını ve inceliklerini öğrenmeniz kendinize olan güveninizi daha da artıracaktır.

30 yıldır spikerlik kurslarında verdiği farklı eğitim ve öğrencilerine sağladığı iş imkanlarıyla adından sıkça söz ettiren Hakan Öztürk, adayların kendilerini daha iyi tanıyabilmeleri ve hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilmeleri için şimdilerde Medya Koçluğu yapmaktadır. Spikerlik kurslarında verilen standart eğitim ve kalabalık sınıfların pratik açısından dezavantajı Medya Koçluğu Sistemi ile ortadan kalkmaktadır.Medya Ve İletişim Danışmanı Hakan Öztürk, ücretsiz seviye belirleme testleri ile kişiye özel bir yön haritası çıkararak adaylarla bireysel olarak ilgilenmektedir. Yıllarca medya yöneticilerinin nasıl eleman istediğini bilerek eğitim veren Medya Koçu Hakan Öztürk, ayrıca kişi ve kurumların kariyer planlamalarını da yapmaktadır.Merkezi İstanbul Kadıköy’de olan “Medya Koçluğu Stüdyosu” artık spiker ve sunucu adaylarının yeni adresi olmuştur.Gerçek stüdyo deneyimini yaşayabilecekleri canlı yayınlarda  haber ve program sunma imkanı yakalayan spiker sunucu adayları pratik ağırlıklı çalışmalarla mesleğe Medya Koçu ile hazırlanmaktadırlar.

Hemen belirtelim: Medya Koçluğu, bir kurs değildir. Kişilere en uygun çalışma programının çıkartılıp, danışman eşliğinde bire bir eğitim alınması ve hedefe kısa sürede ulaşılmasını sağlayan bir sistemdir. Medya Koçu, adayın yol arkadaşıdır.

Spikerlikspikerlik kursu,spikerlik eğitimi ve spikerlik başvuruları  hakkında merak edilen her türlü soru ve ücretsiz danışmanlık için 0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilir, Medya Koçu Hakan Öztürk ile bire bir görüşebilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın