Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU VE DİKSİYON EĞİTİMİ

Spikerlik Kursu Diksiyon Egitimleri

Spikerlik Kursu Diksiyon Egitimleri

Spikerlik, sunuculuk, diksiyon eğitimi veren pek çok kuruluş; günümüzde spikerlik mesleğine olan ilgi ile doğru orantılı olarak giderek çoğalmaktadır. Ancak önemli olan sadece bir kursa yazılıp, sertifika almak değildir. Önemli olan bu kurumlarda mesleğin püf noktalarını pratik eğitimle tamamlayabilmektir. Zira artık televizyon yöneticileri, sadece düzgün fizik ya da doğru bir konuşmaya sahip görselliğe dayalı kişilerden ziyade, işin tekniğini bilen gerekli yetkinliklere sahip spikerler aramaktadır.

Yaklaşık çeyrek asırdır medyaya başarılı spiker ve sunucu yetiştiren “Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu” spikerlik sunuculuk eğitimi için içinde teknik anlamda en gelişmiş merkez olarak göze çarpmaktadır.

Merkezde bulunan “ÇOK KAMERALI BÜYÜK TV STÜDYOSU“, adayların; canlı yayın yapabilmeleri için hazırlanmış “CANLI RADYO STÜDYOSU“, yine öğrencilerin; canlı haber bülteni sunabilmeleri için hazırlanmış ” CANLI TV YAYIN STÜDYOSU”,sahadan stüdyoya canlı bağlanabildikleri “3-G CANLI BAĞLANTI SİSTEMİ” ile spiker adayları bire bir gerçek platformlarda mesleki alt yapıya, tecrübe ve bilgiye hazırlanmaktadır.

Özellikle bu çalışmalar yayın kuruluşlarının sizi tercih etmeleri için olmazsa olmazlardan olup, Medya Koçluğu Stüdyosunda size özel olarak verilmektedir.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

http://www.medyakocu.com

Telefonlar: 05057162388 / 02167002419

No comments

Bir cevap yazın