Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU İSTANBUL

 

Türkiyenin ilk ve Tek Medya Koçu Hakan Öztürk; Spikerlik , sunuculuk habercilik konusunda nokta atışı eğitimler vermeye devam ediyor. Öğrencisi Berrak Yaprakoğlu (spiker )

Türkiyenin ilk ve Tek Medya Koçu Hakan Öztürk; Spikerlik, Sunuculuk, Habercilik konusunda nokta atışı eğitimler vermeye devam ediyor. Öğrencisi Berrak Yaprakoğlu (spiker )


İyi ve başarılı bir spiker nasıl olmalıdır? Spikerlik nasıl yapılır?

Spikerlik, günümüzde birçok  kişinin gönlünde yatan bir meslektir. Sizde eğer bu mesleğe geçiş yapmak, işin püf noktalarını öğrenmek ve başarılı bir spiker olmak istiyorsanız; bu konuda Türkiye’deki en önemli eğitimcilerinden biri olan “Medya Koçu Hakan Öztürk” ile bizzat görüşmeniz ondan fikir almanız gerekmektedir. Öztürk, 25 senedir bu mesleğe gönül vermiş olan kişilerin umut kapısı olmaya devam ediyor. İlk olarak Kuşdili Eğitim Merkezinin kurucu ortağı olarak giriştiği bu sektörde sonrasında   kendi ismin taşıyan “Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi”ni kurarak şimdiki haline getirdi. Şimdiler de ise bu iki ünlü merkezi devrederek . Spikerliğe gönül vermiş kişilere daha iyi hizmet vermek amacı ile profesyonel “Medya Koçluğu” stüdyosunu kurarak Türkiyenin ilk ve Tek “Medya Koçu” Oldu.

Kadıköyde bireysel çalışmalara başlayan Hakan Öztürk bu işe gönül verenlerin, herhangi bir kursa başlamak isteyenlerin mutlaka öncelikle başvurup fikir alması gereken, gerektiğinde özel ders bile alabileceği en önemli medyacılardan biridir.

Düzgün bir diksiyon, doğru bir tonlama, inandırıcı ve doğaçlama konuşmak, spiker ve sunucunun en önemli özellikleridir. 

Bu yetkinliklere  sahip olmanızı ve işin pratiğini uygulayarak öğrenmenizi sağlayan Hakan Öztürk ;  spikerliksunuculuk, etkili konuşma , hitabet, sunum teknikleri gibi birçok ders, uygulamalı olarak kursiyerlere verilmektedir.

Ayrca eğitimin sonunda sınava giren tüm öğrenciler Medya Koçluğu stüdyosunca hazırlanan profesyonel birer demo haber ve program cd sine de sahip oluyorlar..

Merkezi İstanbul Kadıköy’de  bulunan, medya camiasına yüzlerce başarılı sunucu ve spiker kazandıran Medya Koçu , belli periyotlerla öğrenci alıyor ve onları hedefe ulaştırana kadar yol arkadaşlığı yapıyor.  Detaylı bilgiye 0216 700 24 19 dan veya kendisi ile doğrudan görüşmek için 0505 716 23 88 ‘den ulaşabilirsiniz.   www.medyakocu.com

No comments

Bir cevap yazın