Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu Eğitim Programı

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu

Spikerlik Kursu Eğitim Programı

Spikerlik ve sunuculuk kursuna başlamadan önce mutlaka spikerlik ve sunuculuk kurslarında ne şekilde eğitim verildiğinin incelenmesi gerekir. “Spikerlik ve sunuculuk kurslarında uygulanan müfredat ne kadar etkilidir?” buna bakmak gerekir. Bir örnek ile açıklayacak olursak: En az 15-20 kişilik sınıflarda yapılan spikerlik ve sunuculuk eğitimlerinde her adaya çok az bir zaman ayrılabilmektedir. Farklı farklı beklentilerle gelen onlarca adayın ihtiyaçlarına uygun olup olmadığı da ayrı bir konudur. Aynı sınıfta spikerlik, radyo programcılığı, spor spikerliği, muhabirlik ve hatta at yarışı spikerliği eğitimleri almak isteyen adaylar mevcut olabilir. Bu
adaylara ayrı ayrı eğitim verilmesi gerekirken; genel olarak spikerlik ve sunuculuk eğitimi adı altında aynı sınıfta toplanan bu adaylar mecburen müfredat doğrultusunda belki de kendilerine lazım olmayacak çalışmaları da görmek zorunda kalmaktadırlar. İşte en önemli husus da burada kendini göstermektedir!

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Kadıköy’de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu

No comments

Bir cevap yazın