Spikerlik Kursu

İstanbul Spikerlik Kursları

Spikerlik Kursu

Spiker olmaya karar verdiniz.. Spikerlik eğitimi almanız gerektiğini anladınız. İstanbul’da yaşıyorsunuz peki hangi kursa gitmelisiniz? Ya da gerçekten bir kursa gitmeli misiniz? Daha önce bir kursa katıldınız ve sizce hala yetersiz misiniz? Birden fazla kurstan farklı eğitimler aldınız işin inceliklerini merak ediyorsunuz. Kursta aldığınız eğitimi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Veya şöyle düşünün yeni bir dil kursuna gittiniz dili öğrendiğinizi gösteren sınav başarı belgenizi aldınız ama tek kelime bile o yabancı dili konuşamıyorsunuz. Teoride mükemmel pratikte kendinizi eksik hissediyorsunuz.

Bunları aşmanız için artık bir yol arkadaşınız var. Yukarıdaki ve benzeri sorunlarla karşılaştığınızda danışmanlığını sizden esirgemeyecek Medya Koçu Hakan Öztürk spiker olma konusunda engin bilgilerini sizinle paylaşabilir. Tek yapmanız gereken kendisine telefonla ulaşmak ve spikerlik ve medya sektörü hakkında detaylı bilgiyi talep etmek.

Medya Koçu Hakan Öztürk’e 0216 700 24 19 ve 0505 716 23 88 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Kendisi bizzat sizinle görüşecektir.

2 comments

2 Pings/Trackbacks for "İstanbul Spikerlik Kursları"
  1. […] yılı spikerlik kurslarına müracaat etmeden Medya Koçu Hakan Öztürk‘e danışmakta oldukça fayda var. Medya Koçu […]

  2. […] yılı spikerlik kurslarına müracaat etmeden Medya Koçu Hakan Öztürk‘e danışmakta oldukça fayda var. Medya Koçu […]

Bir cevap yazın