Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu

SPİKERLİK KURSU

Bugüne KadarSpiker olmak isteyenler, grup eğitimleri alabilecekleri iyi kursları tercih ettiler. Bu konuda gerçekten kaliteli eğitim veren birçok kurum mevcut ancak; artık Türkiye’de ilk ve tek olan Medya Koçluğu Sistemi ile durum değişti.

Spikerlik kursu denildiğinde ilk akla gelen Hakan ÖZTÜRK, bu sektöre girmek isteyenlere bundan böyle kurucusu olduğu Medya Ve İletişim Koçluğu Bürosu‘nda ücretsiz danışmanlık yaparak bilgi ve birikimlerini spiker adaylarına aktarmaktadır.

Medya Koçu Hakan Öztürk ile ilk yapacağınız ücretsiz danışmanlık ve denemeler neticesinde; eksiklerinizi belirlenecek ve bildiğiniz yeterli olduğunuz konularda gereksiz tekrarlı eğitimlerden muaf tutulacaksınız. Size özel belirlenecek yol haritası ile hedefinize daha kısa zamanda ulaşmanız sağlanacak. Dolayısı ile zaman ve para kaybı yaşamayacak ve eksik yönlerinize daha çok çalışma zamanı ayırabileceksiniz.  Kişiye özel yapılacak çalışmaların avantajları hiçbir grup eğitimi ile kıyaslanamaz.

Spiker olmak isteyen adaylar, öncelikle; Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK ile görüşmek üzere mutlaka randevu almalı ve kendisinin ücretsiz danışmanlığından faydalanmalıdır.

Spiker adayları, isterlerse, tespit edilen eksikleri için kurslara da yönlendirilebilecekleri gibi gerektiğinde bu eğitimleri bizzat Hakan ÖZTÜRK’ten   özel olarak veya onun kontrolündeki uzmanlardan da  alabilecektir.

 Sizde 0216 700 24 19 veya 0505 716 23 88 nolu telefonlardan Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK ile görüşmek için randevu alabilir, merak ettiğiniz her spikerlik konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

One comment

1 Pings/Trackbacks for "SPİKERLİK KURSU"
  1. […] Spikerlik Kursu Spikerlik Kursu İzmir Ankara İstanbul Bursa Kocaeli İçeriğe atla BaşlangıçSpikerlik Kursları Bloğu Hakkında ← Spikerlik Kursu […]

Bir cevap yazın