Spikerlik Kursu

Medya Koçu Spiker Adaylarını Nasıl Yetiştiriyor?

spikerlik kursuMedya Koçu Hakan Öztürk ;  Medya nın tüm alanlarında  ( spikerlik, sunuculuk,muhabirlik ) ilgisi olan adaylarla tek tek ilgilenerek bireysel çalışmalar yapmaktadır. Kişiye özel yapılan bu çalışmalarla adaylar sektöre daha hızlı ve donanımlı olarak hazırlanmaktadır.

Mesleğin püf noktalarını en ince ayrıntısına kadar modern ve teknik cihazlarla donatılmış stüdyolarda pratik yaptırarak gösteren Hakan Öztürk, Kadıköy‘de kurduğu, “Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu“nda her adaya bireysel koçluk yapmaktadır.

Türkiye’de ilk ve tek olan  “Medya Koçluğu”  sistemi bir spikerlik kursu değildir. Çalışmalar gruplar halinde değil,bireysel olarak verilmektedir. Böylece adaylar yeteneklerinin ve eksiklerinin farkına vararak kendilerini hızlı ve doğru bir şekilde geliştirmektedirler.

Hakan Öztürk; ayrıca adayların müracaat sırasında medya kuruluşlarına verecekleri teknik demo ve ses kayıtlarını hazırlayarak, onların yayın kuruluşları ile irtibatlarını da bizzat sağlamaktadır.

Spikerlik kurslarının başarılı ismi Hakan Öztürk’ün yetiştirdiği ve sektörde başarı ile işini sürdüren kişiler arasında sizde yerinizi almak isterseniz, kendisinin ücretsiz danışmanlığından faydalanmanızı öneririz.

İrtibat: 0216 700 24 190505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın