Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU SAHA RÖPORTAJ UYGULAMALARI

Spikerlik sunuculuk yapmak isteyenlerin bulması gereken tek kişi Türkiye'nin ilk ve Tek medya koçu Hakan Öztürk

Spikerlik sunuculuk yapmak isteyenlerin bulması gereken tek kişi Türkiye’nin ilk ve Tek medya koçu Hakan Öztürk

Spikerlik eğitiminde öğrencilere saha uygulamalı röportaj ve sunum eğitimleri verilmesi çok önemlidir. Çünkü günümüzde artık spiker ve sunucu, sadece haber ya da program metnini okuyan kişi değil, soru sormayı bilen doğaçlama konuşabilen birer habercidir.

Spikerlik eğitimi denildiğinde güçlü birikimi ve en son teknoloji ürünleriyle gerçekçi eğitim veren bir Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu’nda, tüm öğrencilere  haberciliğe hazırlanmaları için sahada röportaj ve sunum teknikleri eğitimi verilmekte. Hava koşulları ne olursa olsun merkezin uyguladığı bu çalışma ile spiker adaylarına haberciliğin zorlukları öğretilmekte.

Dış çekimlere giden öğrenciler, aynı zamanda merkezin internet üzerinden canlı yayın yapan televizyonunda hazırladıkları programı sunabilme fırsatı da yakalıyor.

Her öğrencisi için ayrı ayrı tam gün saha çalışması zamanı ayıran “Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu”, Spikerlik Sunuculuk mesleğinin tüm niteliklerini öğrencilerine kazandırmayı hedefleyen farklı bir okul niteliği taşıyor diyebiliriz.

Spikerlik ve sunuculuk eğitimi hakkında daha detaylı bilgi için, Medya Koçu Hakan Öztürk’ün  internet adresini ziyaret edebilir, kayıt yaptırmak için 0 505 716 23 88 – 0 216 700 24 19 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

www.medyakocu.com

No comments

Bir cevap yazın