Spikerlik Kursu

Spiker Nasıl Giyinmelidir ? ( Spikerlik Kursu Detaylar)

spikerlik kursuSpikerlik gözde bir meslektir. Başarılı bir spiker sürekli kendini geliştirebilen,eleştiriye ve yeniliğe açık olan kişidir. Sürekli ekran önünde olan spiker ve sunucular yetenekleri kadar duruşlarıyla da dikkat çekerler. Özellikle haber spikeri haberin önüne geçmeyecek kıyafet seçmelidir. Saçı ve makyajı da abartılı olmamalıdır.

Spikerlik mesleğinin inceliklerini,ayrıntılarını spikerlik kurslarının başarılı ismi Hakan Öztürk “spiker koçu” olarak şimdilerde adaylara bireysel danışmanlık vermektedir. Medya yöneticilerinin nasıl bir duruş ve yetenekte spiker sunucu aradığını bilerek medyaya eleman yetiştiren Medya Koçu Hakan Öztürk, Kadıköy’de Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda adaylarla bizzat kendi ilgilenmektedir.

Canlı haber ve program sunumları,farklı kamera teknikleri kullanılarak çekilen demolar, bir spikerin yayın sırasında karşılaşabileceği her türlü durumun tatbik edildiği pratik uygulamalar, merkezin adaylara sunduğu çalışmalardan sadece bazıları.

Yaşayarak öğrenmek,size özel çıkarılan yol haritası doğrultusunda hedefinize kısa zamanda ulaşmak için Medya Koçu Hakan Öztürk yanınızda.

Spikerlik kursu,spiker koçu,medya koçluğu ve medya danışmanlığı için ;

kocluk resim

No comments

Bir cevap yazın