Spikerlik Kursu

Spikerlik Kurslarının Yerini Medya Koçluğu Aldı

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Çalışmaları

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Çalışmaları

Spiker ya da sunucu olmayı düşünen adayların bu işin eğitimini almayı düşünürken öncelikli dikkat etmesi gereken en önemli husus, gidecekleri  yerde bu işin ne kadarını öğrenebilecekleri ve verim alacaklarıdır.

Mesleğin püf noktalarını öğrenebileceğiniz, pratikle kendinizi geliştirebileceğiniz Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu’nda  gerçek bir stüdyoyu aratmayacak cihazlar ve teknikler kullanılarak birebir çalışmalar yapılmaktadır. ( son dakika, interkom bağlantısı, muhabir bağlantısı, DSF seslendirme, haber yazma, anons yapma) gibi daha bir çok teknikle adaylar, mesleğe hazırlanır.

Medya Koçluğu sisteminde bireysel çalışmalar sözkonusu olduğu için, hiç kimsenin bir başkasının zamanından çalması mümkün olmaz. Her aday kendi yeteneği ve becerisine göre değerlendirilir ve yönlendirilir.Böylelikle de Spikerlik kurslarında ki zaman kaybı Medya Koçluğu Sistemi’nde yaşanmaz.

Spikerlik kursu danışmanlığı, medya koçluğu ve spikerlik ile ilgili her türlü soru ve  bilgi için merkezin web sayfasını ziyaret edebilir ve Medya Koçu Hakan Öztürk ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz;

www.medyakocu.com

0 505 716 23 88 – 0 216 700 24 19

No comments

Bir cevap yazın