Spikerlik Kursu

GÜZEL VE ETKİLİ KONUŞABİLMEK

spiker koçu hakan öztürk spikerlik kursu

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu

GÜZEL VE ETKİLİ KONUŞABİLMEK

İş hayatında ve günlük  yaşamda  güzel ve etkileyici konuşan insanlar çevrelerinde hayranlık uyandırmaktadır. Güzel ve etkileyici konuşabilmenin yolu da iyi bir diksiyona sahip olmaktan geçer. Diksiyon, sosyal hayatın bir parçasıdır dolayısı ile iş hayatımızda da vazgeçilmezdir. Günümüzde dilimizi güzel konuşursak;  hayatınızda da birçok konunun farklılaştığını görebilirsiniz.

Telefonda konuşmayı bilmeyen, düzgün cümleler kuramayan ve ne konuştuğu anlaşılmayan bir bankacı veya bir yönetici sekreteri düşünebilir misiniz?.. Elbette hayır! O halde yaşamımızda ve iş hayatımızda diksiyon özelliklerini ve kurallarını bilmek bize diğer özelliklerimizle beraber tercih edilen bir kişi olma özelliği kazandıracaktır.

Güzel ve etkili konuşmanın, kendimizi doğru ifade etmenin ve bunları yaparken jest ve mimikleri doğru kullanmanın çevremizle olan iletişimimizde ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. İnsanların hayranlığını, saygılarını kazanarak kendilerini dinleten ayrıcalıklı kişilerden biri de siz olabilirsiniz!

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için web sayfamızı inceleyiniz.

No comments

Bir cevap yazın