Spikerlik Kursu

Türkiye’de Spikerlik Kursları ve Eğitmenleri Hangileridir?

sss

Türkiye de pek çok spikerlik eğitimi veren kurs bulunmakla birlikte bu kursların büyük bölümü İstanbul’da bulunmaktadır.

Spikerlik eğitimini veren pek çok da kaliteli eğitmen vardır.

Spikerlik mesleğini yapmak isteyen kişiler Üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olabilir. Ancak Medya ile ilgili bölümü bitirmiş olmak, en az bir yabancı dil biliyor olmak kişiye artı avantaj sağlamaktadır. Yalnız unutmamak gerekir ki, günümüzde spikerlik mesleğine talep oldukça artmıştır. Bu da yöneticilerin tercihini zorlaştırmaktadır. Medya yöneticilerinin özellikle spikerlik kursuspikerlik eğitimi konusunda ilk sırada tercih ettiğiHakan Öztürk, spikerlik ile ilgili her detayı size öğretebilecek,pratik ağırlıklı çalışmalarla sizi sektöre hazırlayacak tek isimdir.Elbette spikerlik konusunda eğitim veren kurslar vardır. Fakat grup eğitimlerindeki zaman kaybı, bire bir çalışmalarda yaşanmaz. Hedefinize daha kısa zamanda ulaşırsınız. Paradan da tasarruf etmiş olursunuz.

Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker,sunucu adaylarını çalıştıran,onlara koçluk yapan Medya Koçu Öztürk, medya sektöründe ki halen çalışan öğrencilerinin bile bağlarını koparmadığı başarılı bir isimdir.

Kanal yöneticilerinin istediği şekilde eğitim almak ve iş başrularınızda sizi en iyi şekilde tanıtacak Haber Demonuz için Hakan Öztürk ile görüşmenizi öneririz.

Ücretsiz danışmanlık ve randevu için: 0216 700 24 190505 716 23 88

 

 

No comments

Bir cevap yazın