Spikerlik Kursu

Haber Demosu Çekimi

spikerlik kursu

 

Haber Demosu Çekimi

Bir yayın kuruluşuna spiker sunucu veya programcı olarak müraacat edecek adayların onlara sunabilecekleri bir demo çekimine ihtiyaçları vardır. Televizyon, radyo gibi yayın kuruluşları işe alacakları eleman ile görüşme yapmadan önce bu demoları inceleyip genel fikir sahibi olurlar. Ancak bu demoların sürelerinin son altı yedi ayı geçmemiş olması gerekmektedir. Çünkü bu süreden fazla bir süre geçen demolar sizin güncel halinizi yansıtmaz bu da yayın kuruluşlarının çok önemle üzerinde durdukları bir konudur.  Spikerlik kursu gibi medyaya eleman yetiştiren kursların bu demoları yayın kuruluşlarının istediği tarzda çekmesi zorunludur. Aksi takdirde demoları izleyen yayın kuruluşları adaylar hakkında tam bir bilgi sahibi olamayacaklardır. Dolaysıyla o yayın kuruluşunda işe girme şansınız da zayıflayacaktır.

Yıllardır medya kuruluşlarına spiker sunucu yetiştirmiş ve iki farklı spikerlik kursunun sahibi olan Hakan Öztürk bu konunun ciddiyetini çok iyi bilmektedir.  Spikerlik kurslarını devredip medya koçluğu stüdyosunun açan Öztürk yayın kuruluşlarının istediği tarzda demolar çekmektedir.

DSF-VTR tekniklerini de kullanan Hakan Öztürk kendi yetiştirdiği adayların haricinde diğer kurslardan güncel demo çekimi için gelen müraacatları da kabul etmektedir. Bu konuda ayrım gözetmeksizin hizmet veren Hakan Öztürk ile 0 216 700 24 19 veya 0 505 716 23 88 nolu telefonlardan bizzat görüşebilirsiniz.  Ayrıca spikerlik kursları danışmanlığı da yapan Hakan Öztürk‘ün web sayfasını incelemenizi de tavsiye etmekteyiz.

No comments

Bir cevap yazın