Spikerlik Kursu

Medya Koçluğu’nun Spikerlik Kursundan Farkı Nedir?

Medya Koçluğu Stüdyosu Hakan Öztürk Ve Öğrencileri

Medya Koçluğu Stüdyosu Hakan Öztürk Ve Öğrencileri

Medya Koçluğu: Spikerlik, Sunuculuk veya Medya’nın farklı kollarında, görev almak, yönlendirilmek isteyenlere; kişilere özel programlar çıkartan, kişilerin yetenekleri doğrultusunda bir yön haritası çizerek onların amaçlarına en kısa sürede nokta atışı yapılarak ulaşmasını sağlayan profesyonel yol arkadaşıdır.

Spikerlik kursu ise, bu mesleğe girmek isteyen adaylara sınıf ortamında gruplar halinde ders verilmesini sağlayan kuruluşlardır.

Medya Koçluğu Sistemi‘nde, bireysel çalışmalar yapılır. Kişilere özel ayrı programlar çıkarılır ve kişinin eksikleri doğrultusunda eğitim verilir. Oysa ki spikerlik kurslarında seviyeye bakılmaksızın standart bir eğitim verilir. Ayrıca belli bir zamana bağlı kalmak durumunda kalırsınız.

30 yıldır sektörde bir marka olan Hakan Öztürk,medyanın ve medya patronlarının nasıl çalışan istediğini bilerek verdiği eğitimlerde fark yaratmıştır.Şimdilerde ise, Türkiye’de ilk ve tek olan Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda “Medya Danışmanlığı” ve “Medya Koçluğu” yapmaktadır.

Bireysel danışmanlık almak ve mesleğin mutfağını tanımak istiyorsanız, Medya Koçu Hakan Öztürk ile irtibata geçebilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın