Spikerlik Kursu

SPİKERLİK – SUNUCULUK – MEDYA – HAKAN ÖZTÜRK

 

SPİKERLİK - SUNUCULUK - MEDYA - HAKAN ÖZTÜRK

SPİKERLİK – SUNUCULUK – MEDYA – HAKAN ÖZTÜRK

SPİKERLİK – SUNUCULUK – MEDYA – HAKAN ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK, 1989 yılında Hürriyet Gazetesi’ndeki işinden ayrılarak; ortağı ile Kadıköy’deki “KUŞDİLİ EĞİTİM MERKEZİ” isimli medya merkezini kurdu.

Eğitim koordinatörlüğünü üstlendiği bu merkezin gelişmesine önemli katkılarda bulunarak, bugün medyada çalışan ve tanınmış birçok kişinin eğitimi ve işe yerleşmesinde önemli rol oynadı.

Farklı ve modern bir eğitim merkezi kurmak düşüncesi ile 20 yıla yakın çalıştığı bu merkezi beraber çalıştığı ortağına devrederek ayrıldı.

Daha sonra “HAKAN ÖZTÜRK MEDYA EĞİTİM MERKEZİ” isimli kendi adını taşıyan farklı ve modern bir merkez kurdu. Türkiye’de sahada eğitim ayrıcalığı ve teknik imkanlar farkı ile bir ilki yaratarak; kursiyerlerinin istihdam imkanını en üst seviyeye yükseltti. 5 yıl eğitim koordinatörlüğü yaptığı ve sahibi olduğu kendi ismini taşıyan bu kurumdan öğrencilerine daha faydalı olabilmek amacı ile devrederek, tamamen ayrıldı.

Çok sayıda televizyon ve radyo kanalının yöneticileriyle yüksek iletişim içinde olan ÖZTÜRK, 2013 Yılında MEDYA VE İLETİŞİM KOÇLUĞU STÜDYO‘sunu kurarak Türkiye’nin ilk ve tekMedya ve İletişim Koçu” olarak farklı bir hizmet vermeye başladı.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

No comments

Bir cevap yazın