Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU UYGULAMA ÇALIŞMALARI

 

Türkiyenin ilk ve Tek Medya Koçu Hakan Öztürk; Spikerlik , sunuculuk habercilik konusunda nokta atışı eğitimler vermeye devam ediyor. Öğrencisi Berrak Yaprakoğlu (spiker )

Türkiyenin ilk ve Tek Medya Koçu Hakan Öztürk; Spikerlik , sunuculuk habercilik konusunda nokta atışı eğitimler vermeye devam ediyor. Öğrencisi Berrak Yaprakoğlu (spiker )

Spikerlik mesleğine gönül vermiş kişiler unutmamalıdırlar ki bu meslek, gerçekten özveri ve çok çalışmayı gerektirir. İşin mutfağını bilmeden, teknik anlamda yeterli bilgiye sahip olmadan kısacası doğru bir eğitim almadan sadece güzel konuşarak ya da düzgün fiziğe sahip olarak başarılı bir spiker, sunucu olamazsınız.

Spikerlik sunuculuk eğitimleri içinde bu anlamda gerek uygulama çalışmaları, gerek ise verdiği teorik eğitimlerle ilk sırada yer alan “Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu“daki çalışmalar, tam anlamıyla nokta atışı olarak eğitimler olarak göze çarpmaktadır. Bazen ilgili bölümü bitirmeniz bile sizin ekran önüne çıkmanıza yeterli olmaz.

İşte mesleğin püf noktalarını öğrenmek, sahada ve stüdyolarda pratik yapmak ve bir uzmandan  eğitim alarak bu işi yapmak istiyorsanız, Hakan Öztürk ‘un Kadıköy’deki Ofisinin kapısını mutlaka çalmalısınız. Özellikle buranın kendi sitesinde yetiştirdiği öğrencilerin referans videolarını izlemeniz size bu konuda ışık tutacaktır.

Her öğrenci spikerlik kurs programı sonunda farklı kamera açılarıyla prompter kullanarak demo çekimi çalışmalarına katılıyor.

Uyguladığı bu farklı çalışmalar ve eğitimlerle spikerlik mesleğine geçiş yapmak isteyenlerin vazgeçilmez ismi haline gelen Hakan Öztürk, bireysel eğitimler verdiği için oldukça yoğun çalışıyor.

Kendisine ulaşmak için en kolay yol 0505 716 23 88 olan cep telefonu

www.medyakocu.com

No comments

Bir cevap yazın