Spikerlik Kursu

TEKNİK OLANAKLARI EN KAPSAMLI SPİKERLİK VE SUNUCULUK KURSU

Hakan Öztürk Medya Koçu, Spikerlik Sunuculuk Bireysel Kursu

Hakan Öztürk Medya Koçu, Spikerlik Sunuculuk Bireysel Kursu

Hepimiz biliyoruz ki medya eğitimi  denildiğinde akla gelen ilk isim Hakan ÖZTÜRK‘tür. 20 yılı aşkın medya sektöründeki hizmeti sayesinde adeta bir Spiker ve Sunucu Fabrikası gibi medya dünyasına sayısız isim kazandırmıştır. Son yıllarda özellikle televizyon kanallarının genel yayın yönetmenlerinin de tecrübeleriyle Hakan ÖZTÜRK yeni bir sistem geliştirdi. Bu yeni sistem spikerlik ve sunuculuk eğitimini bir değil binlerce adım öteye taşıyor. Nedir bu teknik imkanları en gelişmiş spikerlik sunuculuk kursu? Nerelerde var? Sadece İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde mi mevcut? Nasıl Spiker Olunur?

Kişinin iyi bir spiker veya sunucu olarak eğitilmesi için saha içi eğitim adı verilen gerçek stüdyo ortamında gerçek ekipmanlarla deneme yapma şansının olması gerekir.  Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK  öğrencilerine gerçek stüdyo ve televizyon kanalı ortamında bireysel eğitim olanağı sağlıyor. Bu bu işe gönül vermiş kişileri en profesyonel şekilde yetiştirilip Hakan ÖZTÜRK‘ün gözetimindeki uzman kişilerin de desteği ile piyasada ihtiyaç duyulan kaliteli spiker ve sunucu ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Hakan ÖZTÜRK, 25 sene önce başladığı medya eğitimlerinde şu anda ünlenmiş birçok ünlü medya eğitim merkezinin de kuruculuğunu yaptı. Bunlardan en önemlileri “Kuşdili Eğitim Merkezi” ve kendi adını taşıyan “Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi”dir. Ayrıca tüm spikerlik ve sunuculuk başvurularında ihtiyaç duyulan demo kayıtları gözetimindeki uzmanlar tarafından hazırlanıp öğrencileri en iyi şekilde istihdam etmek amaçlanıyor.  Hakan ÖZTÜRK‘ün medya dünyasında ki arkadaşları, kanallarının genel yayın yönetmenleri, tecrübeli radyo ve televizyon spikerleri, eğitim koordinatörleri, kameramanlar, ses uzmanları ve tv kanallarının yönetim kurulu üyeleri ile yakın işbirliği içerisinde bulunan ÖZTÜRK‘ün yetiştirdiği adaylar;  kaliteli bir eğitim sonrasında  medya dünyasına ilk adımı bilinçli ve eğitimli bir şekilde atmış oluyorlar.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için web sayfamızı inceleyiniz.

One comment

1 Pings/Trackbacks for "TEKNİK OLANAKLARI EN KAPSAMLI SPİKERLİK VE SUNUCULUK KURSU"
  1. […] Spikerlik Kursları Hakkında Bilmeniz Gerekenler Spikerlik Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular En İyi Spikerlik Kursu Hangisidir? Spikerlik […]

Bir cevap yazın