Spikerlik Kursu

Sunuculuk ile Spikerlik Hakkında ;

slide1

Sunuculuk ile Spikerlik Hakkında ;

Spikerlik Kursu almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri bu çalışmayı kalabalık olmayan bir merkezde alabilmesidir.

Bu konu için kursların genel mevcudu göz önüne alındığında piyasadaki kurslar çok uygun olmayabilir.

Bu sektörde çok kaliteli kurslar vardır. Ancak hemen hepsinin sınıf mevcutları kalabalık olduğu için, pratik ağırlıklı olarak alınması gereken bu eğitim yeteri kadar verilemeyeceğinden büyük verim kaybı yaşanır.

Spikerlik kurslarında verdiği eğitimlerle sektörde fark yaratan Hakan Öztürk, şu sıralar Türkiyede bir ilk olanMedya Koçluğu Sistemi’ni hayata geçirdi. Spikerlik mesleğine gönül vermiş kişilere Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda danışmanlık ve Medya Koçluğu yapmaktadır. Yetiştirdiği yüzlerce öğrencisinin istihdamını bizzat sağlayan Öztürk,medyanın farklı alanlarında çalışan kişilere de kariyer planlaması yapmaktadır.

Sizde bu konuda gerçekten iyi bir eğitim almak ve hedefinize çok hızlı uılaşmak istiyorsanız. Hakan Öztürk’ün ücretsiz danışmanlığından yararlanmalısınız.

Mutlaka Hakan Öztürk’ün web sitesini inceleyiniz spikerlik kursu 2

Spikerlik kursu ile ilgili yabancı kaynaklardan alınan yazılar :

Each day you will watch a short video and answer homework questions. Upon successful completion of this course, you will receive an official certificate of achievement. As a graduate, you will know more about the inner-workings of the professional speaking business than most professional speakers. No kidding. Here’s why:

Your coach for the 7-day course is Steve Siebold, CSP. Steve Siebold ranks among the top 1% of income earners worldwide in the professional speaking industry. Siebold was the protégé of the late Bill Gove, the father of the professional speaking industry, and one of the most successful keynote speakers of all-time.

Steve Siebold will give you insights into the speaking business that only a handful of speakers in the business fully understand, and how you can use these strategies to live your dreams as a fee-paid professional speaker.

Google tercümesi (düzeltilmemiş hali ) :

Her gün kısa bir video izlemek ve ödev soruları yanıtlayacak. Bu dersi başarıyla tamamlayan, sen başarı resmi bir sertifika verilecektir. Bir mezunu olarak, en profesyonel hoparlörlerden daha profesyonel konuşan iş iç işleyişi hakkında daha fazla bilecek. Hiçbir şaka. İşte bu yüzden:

7-günlük kurs için teknik direktör Steve Siebold, CSP olduğunu. Steve Siebold profesyonel konuşma sektöründe dünya çapında gelirliler üst% 1 arasında yer alıyor. Siebold Geç Bill Gove hamiliginde profesyonel konuşan endüstrisinin babası ve tüm zamanların en başarılı konuşmacılardan biriydi.

Steve Siebold size konuşma işinde hoparlörler sadece bir avuç tam olarak anlamak iş, ve nasıl bir ücret ödenmiş profesyonel konuşmacı olarak hayallerinizi yaşamak için bu stratejileri kullanabilirsiniz anlayışlar verecektir.

No comments

Bir cevap yazın