Spikerlik Kursu

2014 Spikerlik Sınavları

Medya Koçluğu Stüdyosu

Medya Koçluğu Stüdyosu (spikerlik-sunuculuk-muhabirlik)

Spikerlik sunuculuk mesleğini yapabileceğiniz çeşitli özel kurumlar vardır. Kimi kurumlar, özel sınavlarla spiker alımı yapmaktadır. Özellikle devlet televizyonu TRT için spikerlik başvurusu yapıyorsanız mutlaka kurumun açacağı sınava girmeniz gerekmektedir. Bu sınavlar, yazılı ve mülakat şeklinde olup, hem teorik bilginizi hem de pratikte neler yapabildiğinizi görebilmek için yapılmaktadır.

Spikerlik sınavları spikerlik mesleği ile ilgili bilmeniz gerekenleri ölçmektedir. Teorik ve  pratik bilginizi burada göstermeniz gerekmektedir. Böyle bir sınava girmeden önce  mutlaka bir stüdyo ortamında sayısız pratik yapmış olmanız sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacaktır.

Ayrıca iş başvurularında sizden istenecek Haber Demonuz için bir danışmandan destek almanızda da büyük fayda var.

30 yılı aşkın bir süredir ekranlarda gördüğünüz yüzlerce başarılı spiker, sunucu ve muhabirlerin yetiştiricisi Medya Koçu Hakan Öztürk, artık  Kadıköy’deki kendi stüdyosunda danışmanlık ve medya koçluğu yapmaktadır. Bire bir çalışmalarla deneyimlerini,kişilere özel belirlediği yön haritası ile aktaran Öztürk, bu meşakkatli yolda adaylara yol arkadaşı olmaktadır.

Eksiklerinizi belirleyerek, pratik çalışmalarla Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda kendinizi geliştirmek ve hedeflerinize kısa zamanda ulaşmak isterseniz; Hakan Öztürk bu yolda yanınızda…

Medya Koçu Hakan Öztürk‘e www.medyakocu.com web sitesinden veya 0216 700 24 19 ve 0505 716 23 88numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın