Spikerlik Kursu

Medya Koçu Hakan Öztürk İle Spikerlik’te Kariyer

Medya Koçu Hakan Öztürk Ve Spiker  Adayları

Medya Koçu Hakan Öztürk Ve Spiker Adayları

Spiker, önceden hazırlanan haber bültenlerini ve diğer duyuruları radyo veya televizyon kanalıyla izleyici veya dinleyicilere aktaran kişidir. Spikerlik kendi içinde farklı branşlara ayrılır. Ana Haber Bülteni Spikerliği, Spor Spikerliği, Ekonomi Bülteni Spikerliği, Hava Durumu Spikerliği bunlardan sadece bazılarıdır. Bu da bu sektörde adaylara pek çok kariyer fırsatı demektir.

Medya alanında ki hızlı büyüme,  bir çok iş ve kariyer fırsatını da beraberinde getirmekte. Ulusal yayın yapan radyo ve televizyonların sayısının  gün geçtikçe artması, bu kurumlarda çalışacak kalifiye elemana ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır.

Türkiye’de spikerlik kursu denildiğinde ilk sırada yer alan iki büyük kurumun sahibi Hakan Öztürk, bu merkezleri devrettikten sonra şimdilerde kendi kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu’nda bu sektöre girmek isteyen kişilere kariyer planlaması ve Medya danışmanlığı, koçluğu yapmakta.

Medya Koçluğunu, spikerlik kursundan ayıran en önemli özellik, grup eğitimleri yerine kişiyle özel planlama ile  bire bir çalışmaların yapılması. Ücretsiz yapılan ön görüşmede, kişinin eksiklerinin belirlenerek eksik olduğu alanlara ağırlık verilmesi. Nokta atışı yapılarak hedefe kısa zamanda ulaşmak, yine Medya Koçluğunu,spikerlik kurslarından ayıran önemli bir farktır.

Bugüne kadar mezun ettiği yüzlerce öğrencisinin istihdamını bizzat kendi sağlayan Medya Koçu Hakan ÖztürkKadıköy’deki Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda, kişilere özel yön haritası çizerek, pratik ağırlıklı çalışmalarla onları kısa zamanda sektöre hazırlıyor.

Gerçek bir yayın heyecanı yaşamak ve canlı yayın tecrübesi kazanmak istiyorsanız, mesleğin inceliklerini öğrenebileceğiniz Medya Koçluğu Stüdyosu’nu hemen arayın.

Hayallerinizi ertelemeyin…

Medya Koçu Hakan Öztürk‘ten ücretsiz danışmanlık ve randevu almak için hemen arayın.

Tel: 0216 700 24 19

       0505 716 23 88

www.medyakocu.com

No comments

Bir cevap yazın