Spikerlik Kursu

SPİKERLİK VE SUNUCULUK EĞİTİMİNDE DOĞRU ADRES

Medya Koçu Hakan Öztürk

Medya Koçu Hakan Öztürk

SPİKERLİK VE SUNUCULUK EĞİTİMİNDE DOĞRU ADRES

25 yıla yakın zamandır medya sektörünün içinde bulunan Hakan ÖZTÜRKHürriyet Gazetesi‘nden ayrıldıktan sonra ortağı ile Kadiköy’de KUŞDİLİ EĞİTİM MERKEZİ”ni kurdu.  Yıllarca ortağı ile birlikte bu merkezin yönetiminde bulundu ve yüzlerce tanınmış spiker ve  sunucu yetiştirdi.

Bu kurumu devrettikten sonra, kendi ismini taşıyan HAKAN ÖZTÜRK MEDYA EĞİTİM MERKEZİ‘ni de kuran Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk eğitimi alanında getirdiği yeniliklerle “Medya Eğitimleri”nde Türkiye de devrim yarattı.

Çok sayıda televizyon ve radyo kanallarının yöneticileriyle yakın iletişim içinde olan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk konusunda medya kuruluşlarında çalışan kişilerin yetişmesinden istihdamına kadar daha üst seviyede hizmet verebilmek amacı ile Türkiye’de bir ilk olan çok farklı bir sisteme geçerek Kadıköy’de Medya ve İletişim Koçluğu Bürosu‘nu kurdu.

Şimdi artık Türkiye’nin ilk ve tek “Medya & İletişim Koçu” olarak özel danışmanlık hizmeti ve eğitim veriyor. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet veren Medya ve İletişim Koçu Hakan ÖZTÜRK , sizlere en doğru yol arkadaşı olacaktır.

 SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

No comments

Bir cevap yazın