Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu Pratik Çalışmaları

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Spikerlik Çalışmaları

Gözde meslekler arasında ilk sıralarda olan spikerlik sunuculuk, çok yönlü genel kültüre ve mesleki yeterliliğe sahip olmayı gerektiriyor. Adaylar, mesleğe girerken spikerliğin ince ayrıntılarını öğrenmeli, sonrasında da sürekli kendini geliştirmelidir. Gündem sürekli takip edilmeli, özelikle dil ve prompter çalışmaları yapılmalıdır. Bu noktalara dikkat eden bir spiker ekranlarda kalıcı ve başarılı olur.

Spikerlik kurslarında bu mesleğe  girmek isteyenlere teorik bilgiler verilmektedir. Grup derslerinde alınan bu eğitimler, kişinin kendini geliştirebilmesi adına çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. 30 yıldır bu sektörde verdiği eğitimlerle bir marka olan Hakan Öztürk, spikerlik sunuculuk kurslarının dezavantajlarını avantaja dönüştürmek için artık Medya Koçluğu yapmaktadır. Türkiye’de ilk ve tek olan Medya Koçluğu Sistemini hayata geçiren Öztürk, deneyimlerini bire bir çalışmalarla kişilere aktarmaktadır. Medya danışmanlığı da yapan Hakan Öztürk, kişi ve kurumların vazgeçilmez bir ismidir.

Medya Koçluğu, bir kurs olmamakla birlikte spiker,sunucu,muhabir ya da medyanın herhangi bir alanında çalışmak isteyenlere yön gösteren , kişilerin eksiklerini çıkarılan plan doğrultusunda tamamlayan, bire bir çalışmalarla kişilere pratik imkanı sağlayan, bu yolda ki yol arkadaşıdır.

Medya Koçu Hakan Öztürk, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz için yanınızda. Bir spikerlik kursuna gitmeye karar vermeden önce siz de mutlaka Medya Koçluğu Stüdyosu‘nu ziyaret edin. Gerçek stüdyolarda gerçek canlı yayın tecrübesi yaşayarak, prompter ağırlıklı çalışmalarla spikerlik mesleğinin püf noktalarını öğrenin.

Ücretsiz danışmanlık ve randevu almak için  0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 

 

No comments

Bir cevap yazın