Spikerlik Kursu

HAKAN ÖZTÜRK İLE “MEDYA EĞİTİMLERİ”

Spikerlik ve Sunuculuk Kursları

Spikerlik ve Sunuculuk Kursları

Şimdiye kadar “Kuşdili” ve Kendi ismini Taşıyan “Medya Eğitim Merkezi” nin kuruculuğunu yaptıktan sonra bu kuruluşları devreden Öztürk; artık Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu olarak Kadıköy’de Medya Koçluğu Stüdyosunda bireysel danışmanlık yapıyor.

Ayrıca Hakan Öztürk, bugün tanınan yüzlerce başarılı spiker ve sunucunun da eğitmenidir.

Medya Koçluğu Stüdyosu’nda medya sektörüne girmek isteyen kişilere bireysel yol haritası çıkarılarak, kişiye özel eğitimler ve danışmanlıklar yapılmakta. Kişinin hedefe ulaşabilmesi için nokta atışı bir çalışma yapılmaktadır.

İster televizyon, ister radyo, isterse medyanın farklı bir bölümünde çalışmak istiyorsanız ya da bu camiada kariyer yapmak hedefiniz ise, yöneticilere sunacağınız en kapsamlı en donanımlı haber veya program demonuzu size verebilecek, sizi bir adım öne taşıyacak isim Hakan Öztürk’ün mutlaka kapısını çalmalısınız.

Bir kursa gitmek isteyen spiker veya sunucu adayları; önceden Hakan Öztürk’ün bireysel danışmanlığından ücretsiz faydalanmalarında hem zaman hem de maddi olarak faydası olacağını unutmamalılar.

Hakan Öztürk’ten bizzat Bireysel Eğitim , Danışmanlık  veya özel Medya Koçluğu Hizmeti alarak hedefinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bilgi almak için, Kadıköy’de bulunan Medya Koçluğu bürosunu arayabilir, randevu alabilirsiniz.

Tel: 0216 700 24 19 

Hakan Öztürk ile Bizzat görüşmek için 0505 716 23 88 den çekinmeden arayabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın