Spikerlik Kursu

Spikerlik Teknikleri

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Spikerlik Teknik Çalışmaları

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Spikerlik Teknik Çalışmaları

Spikerlik ve sunuculuk, çok farklı alanlarda  yeterli olmayı gerektirir. Bu mesleğin tekniklerini ancak çok fazla pratik yaparak kavrayabilirsiniz. Önemli olan sadece düzgün konuşmak ya da iyi bir fiziğe sahip olmak değildir. Artık günümüzde medya patronları yoğun talebin olduğu bu meslek için yeterli bilgi ve teknik donanıma sahip kişileri aramaktadırlar.Rakiplerinizi sollamanız için en önemli anahtar doğru ve kapsamlı alınmış bir eğitim olacaktır.Spikerlik kurslarında verilen teorik eğitimler maalesef yeterli olmamaktadır.

30 yıldır medya camiasına başarılı spiker ve sunucu kazandıran spikerlik kurslarının bir numaralı ismi Hakan Öztürk, öğrencilerine spikerlik için gerekli olan tüm bilgi ve alt yapıyı 2013 yılında hizmete açtığı Türkiye’deki bir ilk olan İstanbul Kadıköy‘de ki Medya Koçluğu Stüdyosu’nda aktarmaya devam etmektedir.

Adaylarla bireysel olarak ilgilenen Medya Koçu Hakan Öztürk, kursculuk anlayışını geride bırakarak çok farklı bir sistemle karşımıza çıkmaktadır. “Medya Koçluğu“…

Çok farklı kameraların bulunduğu gerçek stüdyolarda canlı yayın tecrübesi yaşayarak pratik çalışmalara katılan öğrenciler, Medya Koçu Hakan Öztürk’ün yönetiminde Haber ve Program sunumları yapmaktadır. Medya Koçluğu Stüdyosu’nda Doğaçlama konuşma çalışmaları,diksiyon ve sunum teknikleri,röportaj teknikleri,intercom çalışmaları,konsantrasyon,jest mimik ve vurgu çalışmaları,haber yazma teknikleri gibi pek çok konuda adaylar kendilerini geliştirmektedirler.

Başarılı ve kalıcı bir spiker ya da sunucu olmak için işin mutfağını öğrenebileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz doğru adres Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu‘nu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ücretsiz danışmanlık ve görüşme için bizzat Hakan Öztürk’ten randevu alabilirsiniz.

Tel: 0216 700 24 19

      0505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın