Spikerlik Kursu

Spikerlik ile sunuculuk

spikerlik kursu

Spikerlik ile sunuculuk metne bağlı olarak bir olayı ya da haberi sunan kişiye spiker denir. Sunucu ise bir etkinliği bir olayı bir organizasyonu metne bağlı kalmadan sunan ve gerektiğinde yöneten kişiye denir.

Bu mesleğin eğitimini almak ve bu sektöre öyle girmek en akıllıcasıdır.

Yıllardır spiker sunucu yetiştiren Hakan Öztürk kurucusu olduğu iki farklı kursu devrettikten sonra bu işi yapmak isteyen kişilere daha verimli olabilmek için kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu’nda birebir hizmet vermektedir.

Medya Koçu Hakan Öztürk’ün ücretsiz danışmanlığından yararlanmak ve bir spikerlik kursuna ödeyeceğiniz ücretten daha az ödemek istiyorsanız mutlaka kendisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

İlgili sayfamızı inceleyiniz.  http://www.medyakocu.com/spikerlik-kursu.htm

 

 

 

 

 

Bu ingilizce metnin atında google çevirisi bulunmaktadır.

will outline for you in absolute minute detail how you, too, can:

Control your income level. (Decide how much you want to get paid!)
Develop programs, products and written material superior to all competitor’s
Have your own Boot Camp (which is the fastest way for participants to accelerate their career and their lives!)
Learn why Boot Camps are the best investment per dollar spent for every participant.
Have knock ’em dead platform skills…inspire…entertain…inform…change lives
How to use publicity to build your self and your business
How to position yourself as THE expert in your field
Use the internet to add enormous amounts of money to your income.
Give profitable teleseminars that people desperately need
Dominate your market
Where the hottest markets are right now
“Kevin Hogan lays a path that magnifies your ability as a speaker. Whether you are currently on the speaker’s circuit, or have a burning desire to join, you owe it to yourself to better your abilities with Kevin’s Speakers E-Course. The information you will receive will answer all of your questions and then some. If you are serious about maximizing your potential, get into this E-course!” Matthew Shields, President, Emc2

I got paid $500 for my first paid public presentation. Now that may not sound like a lot to you, but this was 1987 when $500…was about twice what it is today. I was 25.

Two years before that presentation, I earned $14,140 as a restaurant manager that worked 54.90 hours per week. (Do the math.) I was not a good manager. To my credit, I was a customer-service-junkie manager. I wanted every customer served at light speed and with the best we had. But I didn’t care if the paperwork was up to date…didn’t care if the drawers added up perfectly at the end of the night. They were always close enough. (If they weren’t I put in my own money and found how the cash disappeared later…) Didn’t care if the coupons were all entered into the registers. I just was not a bookkeeping kind of guy.

 

Google translater çevirisi

Ben mutlak dakika detay sizin için açıklayacağım nasıl da can :

Gelir düzeyini kontrol . ( Ödenen almak istiyorum ne kadar karar ! )
Tüm rakip en üstün programlar , ürünler ve yazılı materyal geliştirmek
Kendi Boot Camp mı ( katılımcılar kendi kariyer ve hayatlarını hızlandırmak için en hızlı yoludur ! )
Kampları , her katılımcı için harcanan dolar başına iyi yatırım neden öğrenin .
Bilgilendirmek ... ilham ... eğlendirmek ... em ölü platformu becerileri ' nakavt var ... değişiklik hayatını
Kendini ve iş kurmak için tanıtım nasıl kullanılır
Kendi alanında uzman olarak kendinizi konumlandırmak için nasıl
Gelirinizin para büyük miktarda eklemek için internet kullanın .
İnsanlar umutsuzca ihtiyaç karlı Teleseminars ver
Senin pazara hakim
Nerede sıcak piyasalar şu anda vardır
" Kevin Hogan spiker olarak yeteneğinizi büyüten bir yol bırakır . Eğer Kevin'ın Konuşmacılar E-Ders ile yeteneklerini iyileştirmek için kendinize borçluyum , spiker devre üzerinde şu anda , ya da katılmak için yanan bir arzu var olsun . Bilgi size sonra tüm sorularınızı cevaplamak ve alacaksınız bazı . Eğer potansiyelini en üst düzeye konusunda ciddi iseniz , bu e - ders almak ! " Matthew Shields , Başkan , EMC2


 
Benim ilk ödeme kamu sunumu için 500 $ ödedi var . Şimdi bu sizin için bir sürü gibi ses olmayabilir , ama $ this 500 1987 oldu ... bugün yaklaşık iki kez ne oldu . Ben 25 oldu .

İki yıl bu sunumundan önce , ben haftada 54.90 saat çalışan bir restoran yöneticisi olarak 14.140 $ kazandı . ( Matematik yapın . ) Ben iyi bir yönetici değildi . Benim kredi için , ben bir müşteri hizmet esrarkeş yöneticisi oldu . Ben her müşteri ışık hızında görev istedi ve en iyi biz vardı . Evrak bugüne kadar Ama eğer ben çekmece gecenin sonunda mükemmel ekledi eğer umursamadı ... umurumda değildi . Onlar her zaman yeterince yakın idi . Kuponlar tüm kayıtları girmiş olsaydı umursamadı ( onlar olsaydı ben kendi para koymak ve nakit ... sonra kayboldu nasıl bulunamadı) . Ben sadece adam bir muhasebe tür değildi .

No comments

Bir cevap yazın