Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu Danışmanlığı ve Medya Koçluğu Sistemi’nde süreç nasıldır?

Spikerlik Kursu Danışmanlığı ve Medya Koçluğu Sistemi’nde süreç nasıldır?

İlk önce Spikerlik Kursu Danışmanı ve Medya Koçu Hakan Öztürk ile görüşme yapılır.  Yapılan ücretsiz danışmanlık ve stüdyomuzda yapılan seviye tespitlerinin neticesinde; eksikleriniz ve yeteneğinizin olduğu yönler ortaya çıkartılır. 1İsteğiniz doğrultusunda yapılacak bir değerlendirme ile, nasıl, kimlerle çalışmanız gerektiği ve hedefe çok hızlı nasıl ulaşabileceğiniz konusunda bir yol haritası çıkartılır.

Eksiğiniz olan konulara ilişkin çalışmalar belirlenir. Bu planda eksiğiniz olmayan konular çalışma kapsamına alınmaz, tamamen kişiye özel bir plan hazırlanır. Bu plan dahilinde eksiklerinizi ne şekilde tamamlayacağınız ve hedefe ulaşmak için hangi yollardan gitmeniz gerektiği belirlenir.

Örneğin bazı Türkçe – Edebiyat veya benzeri konularda önceden bilgisi olan öğretmenler, uzmanlar veya konu hakkında eğitm almış kişiler, medya koçluğu sisteminde bildikleri konulardan (Diksiyon -Türkçe vs gibi) muaf tutulabilir.  Basın – Yayın veya benzeri okullarda eğitimini zaten gördüğünüz bazı konular gereksiz yere tekrarlanmaz.

Dolayısı ile zaman ve para kaybı yaşamaz,  eksik yönlerinize daha çok çalışma zamanı ayrılabilirsiniz.  Kişiye özel yapılacak bu planlamaların avantajları, hiç bir Spikerlik Kursu (grup eğitimi) ile kıyaslanmamalıdır. Medya Koçu ve Spikerlik Kursu Eğitim Danışmanınız size bu konuda danışmanlık yapacak, en iyi şekilde ve en iyi kişiden eğitim almanız konusunda gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Sizde Medya Koçluğu Büromuzla Görüşmeden Karar Vermek İstemiyorsanız;

0216 700 24 19 veya 0505 716 23 88 nolu telefonumuzdan Medya Koçu Hakan ÖZTÜRK ile görüşmek için randevu alabilir, veya kendisi ile telefonda görüşmek için ofis asistanımıza telefonunuzu bırakabilirsiniz. 

 

 

No comments

Bir cevap yazın