Spikerlik Kursu

Medya Demo Stüdyosu

Hakan Öztürk Kimdir

Hakan Öztürk kurucusu olduğu Göztepede’ki Medya Eğitim Merkezi’ni devrettikten sonra danışmanlık yapmak için Medya Demo Stüdyosu’nu kurdu. Artık Kadıköy’deki yeni stüdyosunda Türkiye’nin ilk ve tek medya koçu olarak adaylara bireysel destek veriyor.

Medya Koçu Hakan Öztürk’ün Instagram Sayfası
Medya Koçu Hakan Öztürk’ün Facebook Sayfası
Medya Koçu Hakan Öztürk’ün Twitter Sayfası
Medya Koçu Hakan Öztürk Resmi Web Sayfası

Telefon: 0216 700 24 19 – 0505 716 23 88

Hakan Öztürk Kimdir?
Hakan Öztürk
, Hürriyet Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra medya okulları ve spikerlik eğitim merkezleri kurmuş, eğitim koordinatörlüğü yapmış, medyada çalışan ve tanınmış bir çok spikerin eğitimlerini gerçekleştirmiş bir spiker fabrikatörüdür.  Bugüne kadar 2 eğitim merkezinin kurulmasında öncü olmuş 25 yılı aşkın bir tecrübeyle spiker yetiştirmiştir. Sonraları kendi adını taşıyan farklı ve gelişmiş eğitim sistemlerine sahip bir eğitim merkezi olan “Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi”ni kurmuştur.

Hakan Öztürk, bundan böyle Spikerlik, Sunuculuk veya Profesyonel İletişim danışmanlığı almak isteyen adaylara bireysel planlar hazırlayarak, gerektiğinde sektörün tanınmış, üst düzey yöneticilerine bağlı yayın kuruluşlarında mesleğin püf noktalarını öğrenebilecekleri Türkiye’de bir başka örneği olmayan bir hizmet sunmaya başladı.Hakan Öztürk, bundan böyle Spikerlik, Sunuculuk veya Profesyonel İletişim danışmanlığı almak isteyen adaylara bireysel planlar hazırlayarak, gerektiğinde sektörün tanınmış, üst düzey yöneticilerine bağlı yayın kuruluşlarında mesleğin püf noktalarını öğrenebilecekleri Türkiye’de bir başka örneği olmayan bir hizmet sunmaya başladı.

kaynak

No comments

Bir cevap yazın