Spikerlik Kursu

SPİKERLİK EĞİTİMİ NASIL OLMALI?

Spikerlik Kursu Egitimi Ucretleri

Spikerlik Kursu Egitimi Ucretleri

Spikerlik ve sunuculuk mesleği için siz de gönül verenlerdenseniz ve daha yolun başındaysanız kafanız oldukça karışmış demektir. Spiker olabilmek için iyi bir eğitim almanın yanı sıra meslekte sıkça karşılaşılan hataları önceden biliyor olmanız sizin için oldukça büyük bir önem arz eder. Hatalar karşısında çözüm üretebilmek için spikerlik mesleğinde sürekli tekrarın yanında nerelerde yanlışlar yaptığınızın farkına varmanızı sağlayacak bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarsınız. Spikerlik konusunda uzman bir destekçi size nerede hata yaptığınızı, nelere dikkat etmenizi tecrübeleri doğrultusunda sizinle paylaşmalı sizi mesleğe hazırlamalıdır.

Kurslarda en çok karşılaşılan sıkıntılardan biri de budur. Spikerlik eğitimi alırken eğitim müfredatına göre bilinmesi gereken teknik bilgileri edinirsiniz. Pratik yapmak ve işin inceliklerini öğrenmek oldukça zorlu ve zaman alan bir süreçtir. Bu süreçte sizlere yardımcı olabilecek detaylar hakkında Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu yol arkadaşı olmak için Kadıköy’deki ofisinde hizmet vermektedir.

Medya Koçu Hakan Öztürk bugüne kadar yüzlerce spiker yetiştirmiş ve halen spiker olmak isteyenlere danışmanlık hizmeti sağlayan bir spiker fabrikatörüdür.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, bireysel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

http://www.medyakocu.com

Telefonlar: 05057162388 / 02167002419

No comments

Bir cevap yazın