Spikerlik Kursu

Etkili Konuşma Kursu

Etkili İletişim

Etkili konuşma için iyi bir diksiyon eğitimi şarttır. Bireylerin “Kişisel Gelişim” de yararlanılacak Etkili Konuşma & Profesyonel İletişim Danışmanlığı’nın kişilere özel olarak planlanması tavsiye edilir.  Çünkü; her bireyin ihtiyacı ve eksiği farklıdır. Kurs eğitimlerinde; farklı iletişim eksiklikleri olan birçok kişi bir arada olacağından, istenilen verim alınamaz. Bir arada olunması durumunda, eğitmen herkese yeterli zamanı ayırması mümkün değildir. Dolayısı ile başkası ile ilgili bir konuyu, ihtiyacınız olmadığı halde dinleyerek vakit kaybedebilirsiniz.

Etkili konuşma konusunda; Etkili iletişim koçunuz sizinle birebir pratik yaparak gelişmenize, diksiyonunuzun olması gerektiği gibi olmasına yardımcı olur. Medya ve İletişim Koçluğundaki avantaj kişiye özel bir plan dahilinde birebir ilgilenilmesidir. İletişim ve Medya Koçluğu sistemi bir kurs şeklinde olmadığı için grup eğitimlerinde olduğu gibi başlangıç tarihi yoktur. Medya koçu ile birlikte yapılacak ayarlama ile kendi belirlediğiniz vakitler göz önüne alınarak planlama uygulanır.

Siz de medya koçuna danışmak istiyorsanız Medya Koçu Hakan Öztürk resmi web sitesini inceleyebilirsiniz. Siteye erişmek için buraya tıklayınız.

No comments

Bir cevap yazın