Spikerlik Kursu

Spikerlik İş İlanları 2014

Spikerlik İş İlanları 2014

Spikerlik eğitimi aldıktan sonra sıra iş bulmaya gelmektedir. Spikerlik iş ilanlarını takip etmek oldukça zordur. Çünkü medya kuruluşları iş ilanından daha çok aday araştırıp kendileri istihdam sağlamaktadır. Bu durumda medya kuruluşları ile bağlantı kurmuş olmanız size iş ilanlarına bakmadan iş bulmanızı sağlayabilir.

Tabii olarak herhangi bi iş ilanına başvurmadan önce ne kadar yetkin olduğunuzu da bilmeniz, ihtiyaç dahilinde bir demo kaydı ile bunu gösterebiliyor olmanız da gerekmektedir.

Medya Koçluğu Stüdyosunda verilen danışmanlık dahilinde “Yayın Kuruluşlarına” verilebilecek nitelikte birer demo çekimi yapılmaktadır.

Profesyonel düzeyde hazırlanacak bu demo ile yayın kuruluşlarına müracaatınızda rakiplerinize göre 1-0 önde başlarsınız.

Uzman televizyoncular ve Hakan Öztürk ‘ün danışmanlığında gelişim planı çıkartılan adaylar ilk gününden son gününe kadar takip edilmektedir.

Ayrıca ulaşmakta zorluk çektiğiniz bazı ulusal kanalların üst düzey yöneticileri ile gerek ofisinde gerek kanallarda birebir görüşme çalışmaları da yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için ; www.medyakocu.com 0 505 716 23 88 – 0 216 700 24 19

No comments

Bir cevap yazın