Spikerlik Kursu

Spikerlik kursları İngilizce eğitim verir mi?

Medya Koçu Hakan Öztürk

Medya Koçu Hakan Öztürk

Spikerlik kursları İngilizce eğitim verir mi?

Spiker sunucu olmak isteyenlerin gittikleri spikerlik kursları spikerlik teknikleri ve pratikleri konusunda eğitim verirler. Türkiye’deki spikerlik kursları Türkçe ağırlıklı bir eğitim verir ancak yabancı kelimelerle karşılaşan spiker adaylarının bu kelimeleri rahat telaffuz edebilmesi için bir takım teknikler gösterilebilinir. Ancak İngilizce eğitim verilmez. Kişinin bildiği İngilizce bu meslekte kendisine avantaj olacaktır. Bir spikerlik sunuculuk kursuna gitmeden önce sektöre yüzlerce spiker sunucu yetiştirmiş olan Medya Koçu Hakan Öztürk ile irtibat kurmanız avantajınıza olabilir. Bu konuda yaptığı bireysel çalışmalar ve kişiye özel danışmanlık size hedefinize daha çabuk ulaştıracaktır. Hakan Öztürk’ün web sitesini mutlaka inceleyiniz.

spikerlik kursu 2

 

 

 

Yabancı kaynaklarda alınan konuyla ilgili metin 

In this part-time online Motivational Speaker Certificate Course you will learn basic principles and practical techniques for motivational speaking and getting started in a career as a professional motivational speaker.

You will learn: what a motivational speaker does and how to do motivational speaking, how to develop your skills to succeed in a motivational speaking career, how to get hired for a job as a motivational speaker, and how to start your own motivational speaking business and get clients.

About a Career as a Motivational Speaker

Imagine having an exciting, high-paying career that lets you express yourself and make a difference in people’s lives. Welcome to motivational speaking!

Throughout history, great speakers have touched the lives of millions of people. Today, in schools around the world, motivational speakers inspire students to stay in school, say no to drugs, become leaders, and prepare for life after graduation.

Adults are inspired by motivational speakers to follow their dreams and achieve their goals. Among other things, motivational speakers help people to succeed in business, improve their relationships, develop a positive attitude, become healthy, achieve financial prosperity, and have more fun in life.

As a motivational speaker you will earn applause and admiration, plus up to thousands of dollars every time you speak. If you start your own speaking business you can enjoy the freedom of being your own boss.

Speaking opportunities for motivational speakers include: adult education classes, conferences and conventions, college events, corporate training programs, cruise ships, government agencies, non-profit organizations, schools, seminar companies, or trade shows.

 

Google Çevirisi (Düzeltilmemiş hali)

Bu yarı-zamanlı çevrimiçi Motivasyon Hoparlör Sertifika Kursu size temel ilkelerini ve motivasyonel konuşma için pratik teknikler öğreneceksiniz ve profesyonel bir motivasyonel konuşmacı olarak kariyer başlarken.
Siz öğreneceksiniz: motivasyonel konuşmacı ve nasıl motivasyonel konuşma yapmak yok, ne bir motivasyon konuşan kariyer başarılı olmak için yeteneklerinizi geliştirmek için nasıl bir motivasyonel konuşmacı ve nasıl bir iş için işe almak için nasıl kendi motivasyonel konuşma iş başlatmak için ve müşterileri olsun.
Bir Motivasyona Konuşmacı olarak Kariyer Hakkında

Kendinizi ifade ve insanların yaşamlarında bir fark sağlayan heyecan verici, yüksek ücretli bir kariyer sahip düşünün. Motivasyonel konuşma hoş geldiniz!
Tarih boyunca, büyük hoparlörler milyonlarca insanın hayatını dokundu. Bugün, dünya çapında okullarda, motivasyonel konuşmacı okulda kalmak için öğrencilerin ilham, lider olmak ve mezuniyet sonrası yaşama hazırlamaktır, uyuşturucu hayır demek.
Yetişkinler hayallerini takip ve hedeflerine ulaşmak için motivasyon konuşmacılar tarafından ilham edilmektedir. Başka şeylerin yanı sıra, motivasyonel konuşmacı, insanlar, iş dünyasında başarılı ilişkilerini geliştirmek, olumlu bir tutum geliştirmeye yardımcı sağlıklı hale mali refah sağlamak ve hayatta daha fazla eğlenin.
Bir motivasyonel konuşmacı olarak size alkış ve hayranlık kazanacağım, artı konuştuğunuz her zaman binlerce dolar. Kendi konuşan iş başlatmak Eğer kendi patronu olmanın özgürlüğünü tadını çıkarabilirsiniz.
Motivasyonel hoparlörler için konuşan fırsatlar içerir: yetişkin eğitim sınıfları, konferans ve kongreler, üniversite etkinlikleri, kurumsal eğitim programları, yolcu gemileri, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, okullar, seminer şirketleri, ya da fuarlar.

No comments

Bir cevap yazın