Spikerlik Kursu

Spikerlik İş İlanları

Hakan Öztürk Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Sunuculuk

Hakan Öztürk Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu Spikerlik Sunuculuk

Spikerlik ve sunuculuk mesleğine her geçen gün artmaktadır. Çeşitli kurslardan eğitim alan spiker ve sunucu adaylarını da en çok düşündüren soru;  “iş imkanı bulabilecek miyim?” olmaktadır.

Burada önemli olan spikerlik kurslarında alınmış teorik eğitim sonunda sertifika almak değildir. Önemli olan mesleğin inceliklerini öğrenebileceğiniz, kapsamlı ve pratik ağırlıklı çalışmalar yapabileceğiniz doğru bir eğitim almanız.
İyi yetiştirilmiş, kapsamlı bir eğitim almış adayda, eğer yetenekte varsa  işsiz kalması mümkün değildir.

Bir spikerde olması gereken tüm özellikleri  kazanabileceğiniz,  spiker ya da sunucuların canlı yayında başlarına gelen ya da gelebilecek her türlü deneyimi gerçek stüdyo ortamında görebileceğiniz Medya Koçluğu Stüdyosu doğru adres olacaktır.

Medya Koçu Hakan Öztürk, spiker ve sunucu adaylarının iş başvurularında doğru tercih yapmalarını sağlayarak, onlara istihdam konusunda da yardımcı olmaktadır.

Spikerlik kursuna gitmeden önce mutlaka Hakan Öztürk ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bire bir çalışmalarla kişilere zamandan ve paradan tasarruf sağlatan Öztürk’ten ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Spikerlik İş İlanları İçin tıklayın

İletişim: 0216 700 24 19

               0505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın