Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSUNDA SPİKERLİK VE SUNUCULUK EĞİTİMİ

Spikerlik Kursu uygulamaları arasında en çok göze çarpan Canlı İnternet Televizyonu, spiker adaylarının bu merkezi seçmelerindeki en önemli etken olmakta.

Spikerlik Kursu uygulamaları arasında en çok göze çarpan Canlı İnternet Televizyonu, spiker adaylarının bu merkezi seçmelerindeki en önemli etken olmakta.

Kitle iletişimde çalışan, toplumun herkesimine hitap eden spiker ve sunucular aslında iyi birer konuşmacıdır.

Anadilini doğru ve iyi kullanan, haberi anlatırken hissettirebilen bir spiker, hem akılda kalır, hem de farkındalık yaratır.

Unutmamak gerekir ki mesleki teknik bilgi, özellikle bu spikerlik sektöründe en önemli başarı kaynağıdır. Canlı yayın ortamını tecrübe etmeden, haber yazmadan, halkın arasına girip röportaj yapmadan sadece teorik alınan bir spikerlik eğitimi tek başına yeterli olmaz.

20 yılı aşkın bir süredir televizyon ve radyo kanallarının yöneticileriyle yüksek iletişim içinde olan ve bu kurumlara istihdam konusunda büyük katkı sağlayan Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi, Spikerlik Kursunda kursiyerlerin gerçek uygulamalı eğitimlerle pratik yapabilmelerini sağlayan ve seçtikleri bu meslek dalını yaşayarak öğrenebilmeleri için saha uygulamaları sunan çok önemli bir medya okuludur.

Spikerlik Kursunda: Diksiyon, etkili konuşma, profesyonel iletişim dallarında da eğitim veren  medya eğitim merkezi, 30Haziran Cumartesi günü yeni bir spikerlik sınıfı açıyor. Alanının vazgeçilmez isimlerinden biri olan bu Spikerlik Kursunu ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Spikerlik Kursu ve eğitimleri hakkında detaylı bilgi için, 0216 700 24 19 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın