Spikerlik Kursu

Spiker Olmanın İnceliklerini Medya Koçu Hakan Öztürk Anlatıyor

spikerlik sunuculuk kursuSpiker Olmanın İncelikleri

Medya camiasına ilgi duyan çoğu insan spiker ya da sunucu olmak ister ve bu mesleğe ilgi duyar. Fakat unutulmaması gereken en önemli şey, diğer tüm meslek gruplarında olduğu gibi bu mesleğinde kendine has eğitimleri ve incelikleri vardır. Bu mesleğe gönül veren içinde bulunmak isteyen adayların da bu incelikleri öğrenmeleri ve uygulamaları gerekir. Bir spiker bir son dakika gelişmesi olduğunda anında ne yapması gerektiğini, doğaçlamayı, haber yazmayı, anons yapmayı, seslendirmeyi, interkom’un ne olduğunu  kısaca mesleğin inceliklerini bilmiyorsa; başarılı olması beklenemez.

Saydığımız tüm bu eğitimleri en ince ayrıntısına kadar bire bir çalışmalarla alabileceğiniz tek yer; 30 yıla yakın bir süredir sektöre sayısız spiker ve sunucu yetiştirmiş olan sektörün başarılı ismi; Medya Koçu Hakan Öztürk‘tür. Kadıköy’deki Medya Koçluğu Stüdyosunda adayları ile tek tek ilgilenen, bireysel çalışma programı çıkaran ve canlı yayın deneyimi kazandıran Hakan Öztürk,bu süreçte size en doğru rehberliği yapmaktadır.
 Spikerlik,spikerlik kursu,medya koçluğu,spikerlik okulu ve ücretsiz danışmanlık için hemen Medya Koçu Hakan Öztürk’ten randevu alın.
İletişim: 0216 700 24 19 – 0505 716 23 88
                                                    

No comments

Bir cevap yazın