Spikerlik Kursu

Spiker Hataları

Spikerlik-Sunuculuk Hakan Öztürk Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu

Spikerlik-Sunuculuk Hakan Öztürk Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu

Başarılı ve iyi bir spiker, herhangi bir beklenmedik duruma hazırlıklı olmalıdır. Bu beklenmedik durumlar canlı yayın hataları, telaffuz hataları,takdim hataları, açık mikrofon hataları ya da dikkatsizlikten kaynaklanan hatalar olabilir.

Saydığımız bu durumlara hazırlıklı olabilmek için de pratik yapmak son derece önemlidir. Pratik yapmak dışında uzman bir yardımcının hatalarınızı görmesi, başınıza gelebilecek hatalara karşı ne yapmanız gerektiğini size önceden söylemesi de avantajınıza olacaktır. Spikerlik kursu ve spikerlik eğitimlerinin bir numaralı ismi Hakan Öztürk, artık bu konularda Medya Koçu olraka yanınızda.Canlı yayın tecrübesini gerçek stüdyo ortamında, farklı kameralarla yaşayabileceğiniz, bire bir çalışmalarla kişilere özel yön haritası çizen Medya Koçu Hakan Öztürk, bu deneyimi kendi kurduğu Kadıköy‘deki Medya Koçluğu Stüdyosu’nda spiker adaylarına sunmaktadır.

Alt yapısı olan gerçek stüdyolarda pratik çalışmalar yaparak spikerlik mesleğine hazırlanmak istiyorsanız; doğru adres Hakan Öztürk İletişim Ve Medya Koçluğu Stüdyosu.

www.medyakocu.com

Tel: 0216 700 24 19

      0505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın