Spikerlik Kursu

Türkiye’deki Spikerlik Kursları

Türkiye’deki Spikerlik Kursları 

Ülkemizin bazı illerinde spikerlik sunuculuk eğitimi veren yerler elbette ki mevcut. Fakat bunun en kapsamlı olanları kuşkusuz İstanbul’da diyebiliriz. Spikerlik eğitimi almak için bir çok adayın bu sebeple gidiş geliş yapmak ya da yerleşmek suretiyle buralara geldiğinini görüyoruz. İstanbul herhangi bir alanda eğitim almak çalışmak yapmak isteyenler için bir çok alternatifin bulunduğu oldukça renkli bir şehir.

Hakan Öztürk, Medya Koçu olarak bu anlamda faaliyet gösteren, adaylara bireysel çalışma imkanı sunan 25 yıldan bu yana sektöre sayısız spiker sunucu ve medya elemanı yetiştiren biri olmasının yanısıra hali hazırda aktif şekilde eğitim veren iki ünlü spikerlik kursunun da kurucusudur. Buraları devrettikten sonra kendisi Kadıköy’de Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu‘nu kurup burada bireysel çalışmalara ağır vermeye başlamıştır.

Eğer siz de spiker ya da sunucu olmayı düşünüyor fakat ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız ya da karar vermek de zorlanıyorsanız  Medya Koçu Hakan Öztürk‘ün ücretsiz danışmanlığından yararlanabilir , kendisine  0 505 716 23 88 nolu hattan doğrudan ulaşabilir konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

kocluk resim

No comments

Bir cevap yazın