Spikerlik Kursu

Spikerlik Eğitiminde Medya Koçu’nun Rolü

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Öğrencileri Spikerlik Çalışmaları

Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu Öğrencileri Spikerlik Çalışmaları

Spikerlik kursu,spikerlik eğitimi denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen isim Hakan Öztürk, Türkiye’de ilk ve tek olan bir sistemi hayata geçirdi. Yaklaşık 30 yıldır medya sektörüne spiker,sunucu ve muhabir yetiştiren  başarılı isim Hakan Öztürk, spikerlik kurslarını devrettikten sonra şimdilerde yeni kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda bu mesleğe gönül vermiş kişilere Medya Koçluğu yapmaktadır.

Spikerlik mesleğine hazırlanırken en önemli ve ilk aşama kapsamlı ve işin mutfağını öğrenebileceğiniz bir eğitim almaktır. Bu eğitimi alırken de Medya Koçunun önemi yadsınamaz. Öncelikle kendinizi tanımalı ve yeteneklerinizin farkında olmalısınız. İşte bu noktada spikerlik eğitimlerinde yanınızda bir yol arkadaşınıza ihtiyacınız var. Medya Koçu Hakan Öztürk, eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz, kariyer planı yapabileceğiniz, pratik çalışmalarla bu sektöre hazırlanabileceğiniz  tek isim.

Spikerlik kursu ve eğitimlerine yeni bir soluk getiren Medya Koçu Hakan Öztürk, bireysel çalışmalarla adaylara destek olmaktadır. İster bir kursa gidin, ister medya sektörünün içinde yer alın,isterseniz de bu sektöre yeni adım atmak isteyin mutlaka Hakan Öztürk’ün tecrübelerinden ve ücretsiz danışmanlığından faydalanın.

Spiker adaylarının,medya yöneticilerinin ve öğrencilerinin tercihi Hakan Öztürk’ü aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

www.medyakocu.com

tel:0216 700 24 190505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın