Spikerlik Kursu

Spikerlik Mesleğinin İncelikleri

Türkiyenin ilk ve Tek Medya Koçu Hakan Öztürk;  Spikerlik , sunuculuk habercilik konusunda nokta atışı eğitimler vermeye devam ediyor. Öğrencisi Berrak Yaprakoğlu (spiker )

Türkiyenin ilk ve Tek Medya Koçu Hakan Öztürk; Spikerlik , sunuculuk habercilik konusunda nokta atışı eğitimler vermeye devam ediyor. Öğrencisi Berrak Yaprakoğlu (spiker )

Spikerlik Mesleğinin İncelikleri

Eğer spiker olmayı düşünüyor fakat bu işin inceliklerini bilmiyor öğrenmek istiyorsanız, spikerlikle ilgili aklınıza gelen her ne varsa kapsamlı bir şekilde öğrenip pratik yapabilecğiniz bir stüdyonuz ve size bu süreçte işin inceliklerini gösterecek yol haritası çizecek yapmanız ve geliştirmeniz gereken şeyleri öğretip rehberlik edecek bir Medya Koçunuz var. 20 yılı aşkın süredir sektöre sayısız eleman yetiştiren Hakan Öztürk şimdilerde bireysel çalışmalar yaparak adayların ideallerine daha kısa yoldan gitmelerini, doyurucu bir eğitim ve pratik edinmelerini hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi edinmek için web sayfamızı ziyaret edebilir www.medyakocu.com
0 216 700 24 19 – 0 505 716 23 88 nolu hatlardan Medya Koçu Hakan Öztürk’e doğrudan ulaşabilir, merak ettiğiniz konular hakkında kendisine danışabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın