Spikerlik Kursu

HAKAN ÖZTÜRK İLETİŞİM VE MEDYA KOÇLUĞU STÜDYOSU

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

HAKAN ÖZTÜRK İLETİŞİM VE MEDYA KOÇLUĞU STÜDYOSU

Medya Koçluğu Stüdyosunda adaylara, kameralar arası geçişlerdeki senkronizasyon öğretilerek, intercom aracılığı ile kulaklıktan komut alma alışkanlığı kazandırılmaktadır. Ses ve nefes kontrolü pratikleri ile katılımcılara etkili konuşma çalışmaları verilmektedir.

Yayın kuruluşlarının iş başvurusunda istediği haber ve program demoları, yine Hakan ÖZTÜRK‘ün çeyrek asırlık tecrübesi ve medya koçluğu profesyonel stüdyolarında çekilerek spikerlik ve sunuculuk adaylarına eğitimin sonunda verilmektedir. Reji, yayın ekipman avantajı ve birden fazla kamera kullanılarak çekilecek olan bu demo, normal bir haber bülteni sunuyormuşçasına haber görüntüleri eşliğinde hazırlanmaktadır. Tamamen profesyonel ekipmanlarla hazırlanan bu demolar, adayların iş başvurularında kendilerine ayrıcalık sağlamaktadır.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

Kaynak: http://www.medyakocu.com/egitim_suresi_ve_konular-6.html

4 comments

 1. utku ilkiz dedi ki:

  İzmir’de kursunuz varmı ücretlendir me nasıl?

 2. göknur dedi ki:

  ankara da bi adresiniz varmı internettten bakıyorum ama ankarada hakan öztürk adı altında bi kurs yeri bulamadım sitenizi gezdim çok beğendim sitenizi sitenizde verdiğiniz bilgiler çok açıklayıcı buldum bana yardımcı olabilirmisiniz kursa yazılmayı düşünüyorum ne yapmalıyım

 3. es1. dedi ki:

  kurslarınınz nerelerdee var (büyükçekmecede var mı?

 4. admin dedi ki:

  Spikerlik Kurslarımız İstanbul Kadiköy’de 216 565 72 12

Bir cevap yazın