Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU EĞİTİMLERİ NASIL OLMALIDIR?

SPİKERLİK KURSU NASIL OLMALIDIR?

Medya Eğitim Merkezlerinin amacı, insanlara medya ve benzeri konularda eğitim sağlamaktır. Bir çeşit medya okulu olarak da adlandırabileceğimiz bu eğitim kurumlarında farklı farklı dersler verilir. Özellikle spikerlik kursu olarak işlev gören kurslar, insanlar tarafından yoğun ilgiyle takip edilmektedir. Spikerlik kursu , sunuculuk kursu ve diksiyon kursu takip etmektedir. Bu kursların birbirine yakın çok fazla özelliği vardır. Genel olarak hepsinin ortak amacı , etkili iletişimi sağlamaktır. Çünkü bu konularda en önemli olan husus doğru iletişimdir.

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

Etkili iletişim sadece bu tür medyatik meslek dallarında değil, normal yaşamda da işimize çok yarar. İnsanlarla iletişim halinde olduğumuzda onlara kendimizi iyi olarak ifade etmenin yolu etkili iletişimden geçmektedir. Bunun bilincinde olarak biz de diksiyon kursu ve benzeri eğitici programlara katılabiliriz. Bu tür kurslar belli bir ücret karşılığında sağlanmaktadır. Eğer verilen kurs yeterince etkili olursa ve kişi bu kurslar sayesinde kendini geliştirebilirse, verilen ücretin de herhangi bir önemi kalmaz; fakat tersi bir durumda eğer kurs etkisiz ve gereksiz bir yapı içerisinde olursa verilen ücrette boşa  gitmiş sayılır.

Böyle durumları göz önünde bulundurarak doğru bir tercih yapmalıyız. Piyasada etkin olan medya eğitim ajanslarını iyice araştırmalıyız ve onların hakkında bilgiler toplamalıyız. Son olarak bir çözümleme ve elemenin ardından en uygun olan medya eğitim merkezini seçmeliyiz. Gerek referanslara bakılarak , gerekse verilen eğitimin kalitesine dayanarak şuan piyasada en etkili medya eğitim merkezlerinden birinin Hakan Öztürk Medya Merkezi olduğunu söylememiz mümkündür. Eğer http://www.medyakocu.com sayfasını ziyaret ederseniz, ne demek istediğimizi çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu sayfada verilen kurslar ve eğitim dersleri hakkında videolara ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Sunuculuk ve spikerlik konusunda bilmek istediğiniz her şeyi bu site vasıtasıyla rahatça öğrenebilirsiniz.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

Detaylar için web sayfamızı inceleyiniz.

One comment

1 Pings/Trackbacks for "SPİKERLİK KURSU EĞİTİMLERİ NASIL OLMALIDIR?"
  1. […] arada göz atmanızda fayda var: Spiker Nasıl Olmalıdır? Spikerlik Kursları Spikerlik Kursu Spikerlik Kursları Hakkında Bilmeniz Gerekenler Spikerlik […]

Bir cevap yazın