Spikerlik Kursu

Spiker olmanın şartı

 

Medya Koçu Hakan Öztürk

Medya Koçu Hakan Öztürk

Spiker olmanın şartı

Spiker olabilmenin, bu işi yapabilmek dışında ekstra bir şartı kaidesi yoktur. Yani üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun kişiler ya da sertifika sahibi kişiler sadece spiker olabilir spikerlik yapabilir diye bir şart yoktur medya sektörü içerisinde. Sektörde sizi işe alabilecek yetkin kişiler doğrudan sizin bu işi ne derece yapabildiğinizle ilgilenir. Haliyle Radyo Tv mezunu olunmasa da yine bu işle ilgili bir eğitim almak yerinde olur. İşi öğrenmek için bir yerden eğitim takviyesi almak gerekir.

Spiker olmak isteyenler genellikle bu eğitim açıklarını spikerlik kurslarında kapatmak isterler, fakat 15- 20 kişilik sınıflarda alacaklar toplu eğitimden pek fazla verim alamayacakları aşikar. Bu sebeple açtığı iki kursu da devreden ve Kadıköy’de Medya Koçu olarak bireysel eğitimlere başlayan Hakan Öztürk, sizin için en doğru tercih olacaktır.

Eğer spiker sunucu olmak istiyor  bu işin eğitimini bireysel olarak almak diğerlerine fark atmak istiyorsanız Medya Koçu Hakan Öztürk‘ün ücretsiz danışmanlığından yararlanmanız da fayda var.

web sayfamızı inceleyebilir, Hakan Öztürk’e doğrudan 0 505 716 23 88 nolu hattan ulaşabilirsiniz.

kocluk resim

No comments

Bir cevap yazın