Spikerlik Kursu

Spikerlik Kurslarının en İyisi hangisidir…

Spikerlik Kurslarının en İyisi hangisidir…

Piyasada eğitim veren birçok meslek edindirme kursu vardır. Spikerlik kursları da bunlardan bazılarıdır. Kursun yapısı, eğitimleri veya sadece eğitmenleri kursun iyi olduğunu göstermez. Çünkü eğitim sistemindeki ufak bir aksaklık bu eğitim kurumlarını faydalı olmaktan çıkarabilir.
Örneğin 18-20 kişi ile eğitim veren bir kurs öğrencilerin kalabalıklığından dolayı malesef yeteri faydayı sağlayamayacaktır. çünkü tam gün eğitim alan bir öğrenci toplamda 15 dakikadan fazla pratik zamanı bulamayacaktır, diğer zamanlarda ise diğer arkadaşlarının zamanı olacaktır. Ayrıca kalabalık gruplarda eğitmenler de öğrencileri yeteri kadar tanıyamaz.
Bu konuda iyi bir eğitim almak isteyen kişiler mutlaka bireysel eğitimlere yönelmek zorundadırlar. Bu konuda 25 seneyi aşkın bir süredir hizmet veren ve birçok tv kanalında yetiştirdiği öğrencileri bulunan bu konudaki en yetkin kişilerden biri olan Medya Koçu Hakan Öztürk bu konuda aradığınız kişi olabilir. Türkiye’nin ilk ve Tek medya koçu Hakan Öztürk Spikerlik konusunda eğitim almak isteyenlere sıfırdan başlayarak nokta atışı eğitimler vermekte onların işe yerleşmeleri konusunda büyük katkılar sağlamaktadır. kendisi ile 0216 700 24 19 veya www.medyakocu.com adresinden kendisine ulaşabilirsiniz

No comments

Bir cevap yazın