Spikerlik Kursu

2015 Dönemi Spikerlik Başvuruları

spikerlik kursuSpiker olmak için en iyi spikerlik kurslarını tercih edebilir ve başarı ile tamamlamış olabilirsiniz. Ancak yeteneklerinizi geliştiremez ve mesleğin inceliklerini öğrenebileceğiniz uygulamalı eğitimlerden yeteri kadar almazsanız(canlı yayın tecrübesi,demo çekimleri,program ve haber sunumları,prompter kullanma teknikleri gibi) tam olarak yetişmiş sayılmazsınız.

Yaklaşık 30 yıldır medyaya başarılı spiker,sunucu,muhabir yetiştiren,medya yöneticilerinin istediği standartlarda eğitim veren Medya Koçu Hakan Öztürk, başta pratik çalışmaların ağırlıklı olarak uygulandığı, kişiye özel yön haritalarının çizildiği Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spikerlik kurslarında verilen teorik bilgileri bire bir çalışmalarla adaylara aktarmaktadır.

Medya Koçluğu diğer bir adı ile spiker koçu sadece sizin yeteneklerinizi geliştiren,eksik yanlarınızı belirleyen,sizin için kariyer planı yapan yol arkadaşınızdır. Medya Koçluğu, spikerlik kursu değildir.Artık kalabalık sınıflarda tek düze eğitimin yerine size özel çalışmalarla kendinizi geliştirebilir,hedeflerinize daha kısa zamanda, paranızdan tasarruf ederek ulaşabilirsiniz.2015 yeni yayın dönemi Spikerlik başvuruları için elinizi çabuk tutun…

Spikerlik,spikerlik kursu,medya koçluğu hakkında merak edilenler için; kurumun resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

kocluk resim

No comments

Bir cevap yazın