Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU İLE MEDYA KOÇU FARKLI ŞEYLERDİR!

Spikerlik Sunuculuk Kursu

Spikerlik Sunuculuk Kursu

Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi (Kurs) — Medya Koçu Hakan Öztürk (Bireysel) 

Spikerlik – Sunuculuk Kursu ile Medya Koçluğu birbirine benzer şeyler gibi gözükse de aslında birbirlerinden çok farklı hizmet alanları vardır.

Örneğin spikerlik , sunuculuk kursları milli eğitim bakanlığından resmi sertifika verir. Medya koçu ise tamamen kendi ilişkilerini kullanır ve özel referans mektubu verir.

Spikerlik , sunuculuk kurslarında eğitmen sayısı programa göre farklı farklı en az 5-6  kişiden oluşur. Medya Koçluğunda ise  esas öğretmen Medya Koçu‘dur ve yanında  asistan öğretmenlerden oluşmuş 1-2 kişi vardır.

Spikerlik ve Sunuculuk kurslarında öğrenci sayısı 15 kişi civarındadır ve müfredata bağlı genel eğitim uygulanır. Medya koçluğu sisteminde ise medya koçunun yaptığı inceleme sonucunda belirlenen dersler verilir ve kişiye özeldir.

Kurslar sonunda resmi müfredat dahilinde sınav yapılır.  Medya koçluğunda ise müfredat özel olduğu için sınav yoktur.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, bireysel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Detaylar için sayfamızı inceleyiniz.

http://www.medyakocu.com

Telefonlar: 05057162388 / 02167002419

No comments

Bir cevap yazın