Spikerlik Kursu

EN ÇOK SPİKER VE SUNUCU YETİŞTİREN KURS

Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu

Spikerlik, sunuculuk günümüzde gözde mesleklerden bir tanesidir. Ancak başarılı ve kalıcı olabilmek hem kişinin yeteneğine, hem kapsamlı bir eğitime hem de doğru bir yönlendirmeyle olabilmektedir. 

25 yıldan beri yüzlerce tanınmış Spiker, Sunucu ve Konuşmacı yetiştiren Hakan Öztürk, spikerlik kursu denildiğinde ilk sıralarda yer alan iki kurumun hem kurucusu hem de eğitim koordinatörlüğünü yapmıştır. “Kuşdili Eğitim Merkezi” ve “Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi”nde tecrübelerini adaylara farklı ve kapsamlı eğitimlerle aktaran Öztürk, bu sektörde bir marka haline geldi. Şimdilerde ise Türkiye’de bir ilke imza atarak bu mesleğe girmek isteyen kişilere Medya Koçluğu yapmaktadır.

Medyanın her alanında kendini geliştirmek isteyen, ismini duyurmak isteyen, ekran yüzü olmak isteyen herkese, merkezi Kadıköy’de olan “Medya ve İletişim Koçluğu Bürosu“nda ücretsiz danışmanlık vermektedir.

Kişilerin hedeflerine kısa zamanda ulaşabilmeleri için bireysel çalışmalarla nokta atışı eğitimler veren Hakan Öztürk, medya yöneticilerinin istediği gibi kalifiye eleman yetiştirmeye son hızla devam ediyor.

Siz de mesleğin püf noktalarını, işin mutfağında pratik eğitimlerle doğru bir isimden almak istiyorsanız, zaman ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız mutlaka Medya Koçu Hakan Öztürk ile görüşmelisiniz.

Bu yolda size ışık tutacak tek isim, Hakan Öztürk olacaktır.

http://www.medyakocu.com/index-tr.html

Tel: 0505 716 23 88 veya 0216 700 24 19